Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hangi Coin’e Uzun Vadeli Yatırım Yapılmalı | Bitcoin Analiz ve Fiyat Grafikleri

Ana Sayfa » BORSALAR » Hangi Coin’e Uzun Vadeli Yatırım Yapılmalı | Bitcoin Analiz ve Fiyat Grafikleri
Hangi Coin’e Uzun Vadeli Yatırım Yapılmalı | Bitcoin Analiz ve Fiyat Grafikleri

Merhaba Değerli Okurlarımız Şimdi Sizlere Bitcoin ve Altcoinlerin Analiz Garfiklerine Göre Hangi coine yatırım yapılmalı bunu izah etmeye çalışacağız.

Dijital paralara uzun vadeli yatırım yapmak isteyenlerin makalemiz içerisinde yer alan grafikleri güncel olarak takip edip analizlerini yaparak yatırım yapmalarını öneririz. Geçmiş zamanlarda bitcoin ve altcoinlerin fiyat analizlerine baktığımızda bitcoinden ziyade değeri çok ciddi artan coinler bulunmaktadır. İşte sizlere uzun vadede bitcoine ve diğer altcoinlere yatırım yapmanızda yardımcı olacak güncel fiyat analizleri.

Genelde insalar bitcoin üzerine yatımrı yapmak istediğinden dolayı ilk olarak bitcoinin dolar karşısındaki grafiğine göz atalım


Garfiği incelediğimizde bitcoinin bariz büyüdüğü ve yük karlar kazandırdığı ortada. Ancak bazı altcoinler bitcoin karşısında daha ciddi büyüme ivmeleri yakalamaktadır. Bu sebebten uzun vadeli yatırım yapacakların yatırımlarını altcoinlere pay etmelerini öneririz.

Mesele Dash coin denilen coinin bitcoin karşısında değeri ciddi oranda artmıştır.
Bitcoin Dash Coin Karşısındaki Canlı Fiyat Girafiği


Grafikten zaman aralığı seç kısmından 1 yılı seçelim . Göreceksiniz ki 2017  yılınn başlarında bitcoin dash coin karşısında ciddi oranda değer kaybetmiştir. Buda demek oluyor ki dash coin 2017 yılının ilk yarısında yatırımcılarına çok ciddi kazançlar sunmuştur.

Yine aşağıdaki garfiktede ltc yani litecoin ne uzun vadeli yatırım yapmak isteyenlerin göz atması gereken analiz grafiği bulunmaktadır.

Bitcoin Litecoin Karşısındaki Canlı Fiyat Grafiği

litecoinin bitcoin karşısındaki grafiktede yine dash coinde olduğu gibi ciddi bir değer kaybı görünmektedir. Yani litecoin 2017 yılı başlarında bitcoin karşısında büyük bir değer kazanmıştır.2017 yılının başlarından 80 tane ltc bir btc ederken  2017 yılı içerisinde 49 tane ltc nin 1 btc denk geldiği görülmektedir. diyelim siz 80 tane liticoin aldınız. Bu litecoinlerinizde  2017 yılının başında 1 tane btc alırken yıl içerisinde neredeyse 2 tane btc alacak kadar litecoininiz değer kazandı.

Yine bir başka coin olan ve bitcoinden sonra önemli coinlerden biri olan ethereum coine bakalım.

Bitcoinin Ethereum Coin  Karşısındaki Canlı Fiyat Grafiği

Evet bakıldığında ethereum da da aynı durumu görmekteyiz. 2017 yılında 30 tane ethereum ile sadece 1 tane bitcoin alınabilirken 2017 yılının sonlarında 1o tane ethereum ile 1 bitcoin alınabilmektedir. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda 1 bitcoin almak yerine 2017 yılının başında 30 tane ethereum alan bir yatırımcı aslında 2017 yılının sonunda 3 tane bitcoin almış kadar kar elde etmiş demektir.

Yukarıdaki ve aşağıdaki grafikler incelendiğinde yatırım yaparken bu geçmiş zaman fiyat analizlerini mutlaka göz önünde bulundurmalıyız. Altcoinlerdeki artışlar bakıldığında bitcoinin fiyat artışına karşında daha ciddi olmaktadır. Tabiki bu durum her zaman aynı olmayabiliyor. Mesela ethreum class malesef 2017 yılında da yatırımcılarına büyük bir kazanç elde ettiremedi.

Bitcoin Ethereum Class Karşısındaki Canlı Fiyat Grafiği

Aslında bakıldığında etc bile bitcoine nazaran daha çok kar elde ettirmiştir. Ancak değerindeki değişimden ziyade bitcoindeki dalgalanmalardan kaynaklanan bir fiya değişim olduğu bitcoin ethereum class fiyat grafiğinden anlaşılmaktadır.

Son olarak Monero yani XMR coin garfiğine inceleyim düşüncelerinizi bu analizlere göre başka altcoinleri inceleyerek şekillendirebilirsiniz.

Bitcoin Monero Karşısındaki Canlı Fiyat Grafiği

Gelelim Çok Konuşulan ve Gelecek Vaat eden Bazı Altcoinlere

Burada yer alan içerikler içerindeki kripto paralar hakkındaki yazı ve öneriler sadece bilgilendirme amaçlı olup, doğru yatırım için daha ciddi araştırmalar yapmanızı öneririz. Sitemizdeki yazılardan dolayı kazanç kaybına uğrayanlar sitemizden hak idda edemez(Kusura bakmayın bu uyarıyı yapalım ki , bizlerden geçmişteki analizleri anlattığımız bilsin herkes)

Şuan ençok gündemde olan ve insaların bizleri arayıpta bilgi almak istedikleri önemli bazı coinler: Doge , Game ve İota.

Bu coinler hakkında yatırım yapmak isteyenler araştırmalarını yurtdışı sitelerinden ve doğru kaynaklardan yapmalarını öneririz. Biz burada sizlere sadece fiyat analizleri ve bitcoin karşısındak grafikerini canlı olarak vereceğiz.

Bitcoin Doge Coin Karşısındaki Canlı Fiyat Grafiği(Analizi)

Bitcoin GAME Coin Karşısındaki Canlı Fiyat Grafiği(Analizi)

Bitcoin NXT Coin Karşısındaki Canlı Fiyat Grafiği(Analizi)

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hangi Coin’e Uzun Vadeli Yatırım Yapılmalı | Bitcoin Analiz ve Fiyat Grafikleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin borsası BitMEX’e 3 kritik suçlama. Müşterine ihanet mi ediyorsun? Ripple’ın en büyük ODL partnerinden işlemlerde rekor büyüme Bitcoin 4.100 Dolar Sınırını Geçti Mac Kullanıcıları Dikkat! CoinTicker Kripto Para Takip Uygulaması Bilgisayarınıza Erişim Kapısı Açıyor! Wilson: Bu Yıl Küresel Piyasalar Sallanacak, Kripto Paralar Sıçrayacak Bitcoin, 4.000 Doların Üstündeki Temel Fiyat Direncini Kırmak için Mücadele Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır