Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mark Zuckerberg, Facebook’ta Kripto Çalışması Yapacak

Ana Sayfa » BORSALAR » Mark Zuckerberg, Facebook’ta Kripto Çalışması Yapacak
Mark Zuckerberg, Facebook’ta Kripto Çalışması Yapacak

Mark Zuckerberg, Facebook’un CEO’sudur. Zuckerberg, Perşembe yaptığı açıklamada, facebook sosyal ağ hizmetini geliştirmek için kripto para birimlerini ve diğer ademi merkezi teknolojileri inceleme başladığını bildirdi.

Zuckerberg, bir Facebook yazısında, kripto sistem ve şifrelemenin “olumlu ve olumsuz yönlerini” detaylı incelemede olduklarını bildirdi. Ayrıca önümüzdeki yıldaki bireysel zorluklardan bahsetti.

Sosyal medyası için bu yıl ki teması,teknoloji, medya ve hükümette “önemli konuları sabitleme” konuları üzerine yoğunlaşacağına değindi. Bu konu ile ilgili şu sözleri yazdı:

“Ben bu konu ile ilgili tartışmak ve yardım etmek için uzman grupları bir araya getirmek için sabırsızlanıyorum.”

Kripto paralar arasında ağlar oluşturmakta başarılı olan Zuckerberg, dijital para birimleri şu anda teknolojinin en ilginç yanından biridir dedi.  Ayrıca Zuckerberg, kripto paralarının çoğunun “teknolojinin merkezi olmayan bir güç olmasını” imkanı kaybettiğinin de dile getirdi. Ayrıca sözleri arasına şunları da ekledi:

“Buna şifreleme ve kriptokrasi gibi önemli karşıt eğilimler var – bu da merkezileştirilmiş sistemlerden güç alıyor ve onu insanların eline geri koyuyor… Daha derinlere gitmek ve bu teknolojilerin olumlu ve olumsuz yönlerini incelemek ve hizmetlerimizde onları en iyi nasıl kullanacağımızı “

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mark Zuckerberg, Facebook’ta Kripto Çalışması Yapacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, Boğa Faktörlerin Artmasıyla 2018’in Tüm Kaybını Silmeye Yaklaştı İsrail’de Kripto Para Borsasının Lehine Mahkeme Kararı Cambridge Akademisyenleri Çalıntı Bitcoinleri Takip Etmenin Yolunu Buldular JP Morgan Yöneticisi: Kripto Para Girişimleri Er ya da Geç Para Transferi İçin Bankalara İhtiyaç Duyacak Bitmain’den NBA Takımına Sponsorluk ve Teksas Ekonomisine 500 Milyon Dolarlık Yatırım! Binance ”Kurumsal Düzeyde” Araştırmalar Yapabilmek İçin, Yeni Araştırma Departmanı Kuruyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır