Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yeni Zelanda Yatırımcıları Uyardı

Ana Sayfa » BORSALAR » Yeni Zelanda Yatırımcıları Uyardı
Yeni Zelanda Yatırımcıları Uyardı

Yeni Zelanda’nın finansal piyasalar gözlemevi, vatandaşları yeni bir ilk para teklifi (ICO) yatırımından uyarıyor. Bilinene göre, 19 yaşındaki Ashutoush Sharma tarafından çevrimiçi pazar Sell Good Good, bu hafta 220 milyon Yeni Zelanda doları (152 milyon ABD Doları) yükseltme amacı ile ICO’yu başlattı.

Yerel gazeteden NZ Herald’a göre , SMG Cash adlı eşsiz bir simge satan ICO, para toplama çabasıyla zaten milyonlar kazandı. Fakat Herald’ın soruşturması, şirketin bazı iddialarının web sitesinde yanlış olduğunu ve trafik hacmini ve kullanıcı sayısını “faktör 10.000” lik bir artışla artırdığını gösteriyor.

Raporda, soruşturma sadece sitede bulunan yaklaşık 4000 listede bulunmasına rağmen iddialara dayanmıştı. ICO’nun piyasaya sürülmesinden bu yana, ülkenin Mali Piyasalar Otoritesi “Yeni Zelanda yatırımcılarının bu tekliften yararlanmamasını” tavsiye ettiğini belirtti. Sell ​​Good Good ICO sayfasına erişim sağlanamıyor.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yeni Zelanda Yatırımcıları Uyardı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Milyarder Mike Novogratz, Kripto Para Fiyatlarının Dibi Bulduğunu ve Yükselişin Başlayacağını Düşünüyor 2019 Yılında Şimdiye Kadar Kaç Kripto Para Borsası Hacklendi ve Zarar Ne Kadar? Bitcoin ölüm spiraline girmek üzere, neredesin Tether? Bitcoin kendini besleyen döngüye girdi: Kazan-kazan ilişkisi Overstock CEO’su: ”Bitcoin, Mali Sistemin Çöküşünden Sonraki Çözümdür” NASA, Uçuş Verilerini Blockchain ile Kontrol Altına Alacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır