Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2018

Ana Sayfa » BİTCOİN » Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2018
Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2018

Atcoin Yatırım Tavsiyeleri 2018 | 2018 de Hangi Altcoine Yatırım Yapabiliriz.

2018 de yatırım yapılabilecek altcoinler mi arıyorsunuz. Altcoinlere yatırım yapmayı düşünürken bilgin kişilerden öneriler almak mı istiyorsunuz. Geçtiğimiz yıllara göre 2018 e hangi altcoinler kazanç getirir. İşte sizlere 2018 de Baba Coin diye adlandırabileceğimiz altcoinlere yatırım tavisyeleri..

2108 Yılı Altcoin Yılı Mı Olacak

Değerli okurumuz bitcoin ve altcoin yatırımı yapmak isterken doğru kararı vermeyi herkes çok ister. Bi arkadaşınız size şu altcoini öneririm mutlaka al derken sizin aklınızda olan altcoin alığ başını gider. Verilen tavsiyelerden çok sizin ne yapmak istediğiniz çok önemli. 2018 yılı içerisinde yatırım yapılabilecek coinler arasında seçim yapmak oldukça zor…Peki Neden…

Altcoinlerin analizlerine bakıldığında hemen hemen hepsi çok ciddi bir çekilde büyüme yakalamış durumda. Bu da demek oluyor ki altcoin al ve onu uzun süre unut…

Yapılan araştırmalar sonucunda 2018 yılında alınması tavsiye edline coinleri sizlere doğrudan söylemek pek mümkün değil. Ama Aşağıda Canlı Geçmiş zaman Grafikleri bulunan altcoinleri değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Altcoinler ile al sat yapmayı düşünenler için bu coinlerin alım satım değişim grafiklerini incelemeleri gerekmektedir.

2018 yılında sizlere yatırım yapmanızı önerebileceğimiz ve gelecek vaat eden coinler : ethereum, litecoin, monero, dash, xmr, ripple, augur, zcash, bitcoin cash, stellar, nxt doge, iota, game coin.

sizlere tavisyede bulunduğumuz bu coinlerin hepsi yükselecek diye bir durum söz konusu değildir. Ancak bunlar aşağıdaki grafiklerden anlaşılacağı gibi hersene yükleşi gösteren coinlerdir. Altcoin tavsiyeleri yazımız altında bulunan bu coinlere yatırım önerilerimiz geçmiş zaman fiyat grafiklerinin bir sonucudur. Şahsi bir düşünce olmayıp önerilerimiz sizleri hayal kırıklığına uğratabilir. bu durumda yaptığımız tavsiyelerden bizler sorumlu değiliz. Herkes bol ve hayırlı kazançlar. Ayrıc coin yatırımlarına tavsiye aramaktan ziyade yatırım yapmayı düşündüğünüz coinin gelişmelerini ve ar-ge çalışmalarını araştırmanızı tavsiye ederiz.

Aşağıda yer alan grafikler o dolar karşısındaki değerini göstermektedir. Gerçek ve Anlık Canlı Fiyat Grafikleridir.

Altcoin Ethereum(eth) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Altcoin Litecoin(ltc) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Altcoin Monero(xmr) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Altcoin :Dash(dash) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Altcoin Ripple(xrp) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Altcoin Augur(rep) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Altcoin Zcash(zec) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Altcoin Bitcoin Cash(bch) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Altcoin Tron(trx) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Altcoin NXT(nxt) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Altcoin Dogecoin(doge) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Altcoin GameCredits(Game) Yatırım Öncesi Canlı Grafik

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2018 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japonya, Margin Trading İçin Yeni Kuralları Açıkladı Kıdemli Analist Uyarıyor: Bitcoin’i Çok Karanlık Günler Bekliyor! Ripple’ın Bilgi Güvenliği Departmanı Başkanı, Token Startup Firması İçin İstifa Etti  Bitcoin cüzdanı şirketinin CEO’suna büyük suçlama: “355,000 BTC akladı” Kripto Paralar Hafif Toparlanma ile Haftalık Kaybı Azalttı Uzmanlar Ripple’ın xRapid ürününe karşı şüphe duymaya başladı!!!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır