Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Fiyatı 72 Saatte Yüzde 12 Toparlanma Yaşadı – Traderlar Hala Temkinli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Fiyatı 72 Saatte Yüzde 12 Toparlanma Yaşadı – Traderlar Hala Temkinli
Bitcoin Fiyatı 72 Saatte Yüzde 12 Toparlanma Yaşadı – Traderlar Hala Temkinli

2/2


2/2


Bitcoin özellikle son bir haftadır çok sert bir düşüş eğilimine yeniden girmiş gibi gözüküyor. Geçtiğimiz hafta 4.000 dolar üzerinde gezinen Bitcoin, yaşanan sert düşüş sonrası 3.210 dolara kadar gerilemiş olsa da, son 72 saat içerisinde 3.210 dolardan 3.588 dolara geri tırmanmayı başardı ve %12’lik bir değer kazandı.

Kripto para piyasası da aynı zaman zarfı içerisinde değerine 11 milyar dolar ekledi ve 100 milyar dolarlık toplam piyasa hacmi barajının altına düşmekten kurtuldu. Söz konusu seviye kısa vadeli piyasa trendi açısından oldukça büyük bir öneme sahip.


Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve EOS gibi kripto para birimlerinin çoğu, çift haneli yükselişler yaşarken,  teknik indikatörler hala aşırı satım durumu olduğunu göstermekte. Ancak görünüşe göre traderlar hala olaya temkinli yaklaşmakta ve bunun kısa vadeli bir eğilim olduğunu düşünmekte.

Bitcoin 3.700 Doları İstiyor
Bitcoin Aralık ayının başından beri devamlı düşmeye devam etti ve 4.000 doların altına indikten sonra da adeta serbest bir düşüşe geçti. Önde gelen bir kripto para birimi analisti olan DonAlt’a göre ise, Bitcoin 3.700 direnç noktasını aşmadan, 3.300 ve 3.600 dolar seviyesinden kurtulamayacak.

Bitcoin Fiyatı 72 Saatte Yüzde 12 Toparlanma Yaşadı – Traderlar Hala Temkinli isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Fiyatı 72 Saatte Yüzde 12 Toparlanma Yaşadı – Traderlar Hala Temkinli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

XRP 11% düşüşle 0,29921 seviyesinin altına geriledi Dünyanın En Büyük Borsalarından Huobi, Dört Adet Dolar Endeksli Stabil Koin Listeledi! Bitcoin 5% artışla 11.515,4 seviyesinin üzerine çıktı Dark Web’de Uyuşturucu İlaç Satan Hemşire Yakalandı Ripple XRP’nin Yolunu Açmaya Devam Ediyor. O Banka da Tamam Umut Tazeleme Vakti Geldi Mi?  SEC Komisyon Üyesi Bitcoin ETF’si Hakkında Konuştu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır