Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ICO’ların Artıları

Ana Sayfa » BORSALAR » ICO’ların Artıları
ICO’ların Artıları

Invest dün konuşulanlara göre, ilk madeni paralar (ICO) topluluğu uygulamanın ve düzenleyici davranışlardan kaynaklanacak olası darbeleri azaltmaya yönelik şimdi kendi kendini düzenleme yükümlülüğüne girmiştir.

ABD’deki bir darbe kaçınılmaz, belki de şu andan itibaren altı ila 12 ay sonra Input Output’daki CEO ve ethereum projesinin eski CEO’su Charles Hoskinson’a uyarıldı. New York’taki Salı günü yapılan konferanstaki bir panelde, karmaşık olmayan perakende yatırımcıların mekanda para kaybetmeye başlaması ve başvuruda bulunmak için Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) geçmesi durumunda bunun olmasının beklendiğini söyledi.

 “Bazı uygulamanın olacağına inanıyorum, çünkü temelde şu anda sahip olduğunuz şey [çerez kesici ICO] hizmetleri sunan kişiler, hepsi de sadece semantik ve yapılandırma ve benzeri şeyler.” 

“Bu tür yapıları gördüğünüzde belki de bazıları meşrudur, ancak yüzde 80 veya %90’ı yalnızca benim olmakla sonuçlanacak.”

Parlayan ışık?

Kuruculardan ve kurucularından olan Matthew Roszak, bu peyzaj göz önüne alındığında, ABD’deki ICO topluluğunun kendi kendini düzenleyen ve kendini denetleyen daha iyi bir iş çıkarmaları gerektiğini savundu.

“Çok sayıda köpük ve berbat ICO var. Biz bir topluluk olarak ‘En iyi uygulamalar için çerçeveler düşünmeye ve kendi kendimizi kontrol etmeye başlayalım’ demek için en iyi adımlarımızı koymamız gerekiyor.”

Diğer bir panelist olan Zug, İsviçre’de bulunan bir banka finans kuruluşu olan Smart Valor’un CEO’su Olga Feldmeier, ülkenin ICO topluluğunu örnek olarak sundu. Hak kontrolü olan şeffaflık gibi ilkeleri yönlendiren öz düzenleyici bir organ ve kendine özgü davranış kuralları oluşturma sürecindedir.

Aynı zamanda, Feldmeier, İsviçre örneğinin ABD’ye kolayca uygulanamayacağını sözlerine ekledi, çünkü finansal hizmetler konusunda özerk yönetim geleneği konusunda uzun süredir devam eden küçük bir yargı söz konusudur.

Önleyici önlem

Rozak, “Düzenleyiciler ortaya çıktığında sarkaç salınımı genellikle abartılıyor” dedi. “Fakat eğer biz bir topluluk olarak ‘Kendimizi düzenleyelim diyoruz,’ bütün bu şeyler, üzerimize gelecek düzenleyici sürtünmeden bazılarını erteleyecek.”
Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ICO’ların Artıları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD Adalet Bakanlığı’ndan Bitcoin Borsasına ve Yöneticisine 100 Milyon Dolarlık Dava Bu İndikatöre Göre Bitcoin Yeni Bir Boğa Patlamasına Hazırlanıyor! VanEck karardan bir ay önce BTC ETF başvurusunu geri çekti Winklevoss ikizlerinin Bitcoin borsasından SegWit hamlesi Ünlü Blockchain Uzmanı Miko Matsumura, Merkezi Kripto Para Borsalarını  Eleştirdi! Coinbase ortaya koydu: Bu 3 kripto para Bitcoin’den daha fazla tutuluyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır