Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ETF Desteği ile 22.500 Doları Görebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ETF Desteği ile 22.500 Doları Görebilir
Bitcoin ETF Desteği ile 22.500 Doları Görebilir

© Reuters.  © Reuters.

ABD’de meşhur bir Blockchain yatırımcısı olan Oliver Isaacs, Bitcoin ETF desteği ile değerinin 22.500 dolara kadar çıkabileceğini iddia etti. Bu tezine, 2003’te ilk ETF onayı alan altının aynı gün içinde %300 değer kazanmasını kaynak gösterdi.

Bitcoin Boğa Koşusu için Katalizör Ne Olabilir? Katalizör ÖnerileriBitcoin [BTC], son 2 aydır tarihinin en uzun volatilitesi düşük zaman dilimini yaşıyor. Sıkıntılı bir süreçten geçen Bitcoin hakkında birkaç uzman, görüşlerini öne sürdü. Acaba bir sonraki boğa hareketi için katalizör ne olabilir?

Bir kripto para birimi analisti olan Garrett Keirns, Bitcon’in eski ilgiyi tekrar kendisinde toplamak için bir sağlam bir katalizöre ihtiyaç duyduğunu belirtti. Keirns’e göre bunun yolu, Bitcoin’in Google (NASDAQ:GOOGL) Trendlerde arama hacmini arttırmaktan geçiyor.

Bitcoin’in arama motorlarındaki mevcut aranma hacmi, bu yılın başından beri en düşük seviyede. Keirns, Bitcoin arama oranlarını arttırma çalışmaları yapmanın eski ilginin tekrar kazanılmasını sağlayacağını ve fiyat artışı için önemli katalizör olacağını sözlerine ekledi.

Piyasadaki Yüksel Risk Yatırımı Engelliyor Dijital para birimi analisti Marius Rupsys ise, insanların kripto parayı daha riskli gördükleri için paralarını Bitcoin’e yatırmaya uzak duruyorlar dedi. Bu konu hakkındaki görüşlerini Forbes‘e açıklayan Rupsys, piyasadaki tüm fiat paranın neredeyse 2 / 3’ünün Kasım ve Aralık 2017’de kripto döviz piyasasına aktığını belirtti.

Hatırlayacağınız üzere bu para akışı, Bitcoin fiyatının 20000 $ ‘a kadar çıkması ile sonuçlanmıştı. Ancak bundan sonra perakendeciler başta olmak üzere insanlarda oluşan kaybetme korkusu devasa büyüklükte bir meblağın tekrardan piyasadan çıkmasına sebep oldu.

Finansal danışmanlık firması DeVere Group’un kurucusu ve CEO’su Nigel Green, son zamanlarda kurumsal yatırımcıların, dijital varlıkları araştırma konusuna ciddiyetle eğildiklerini belirtti. Green, bu kurumlardan kripto paranın geleceği noktayı az çok tahmin edenlerin, yatırımlarını bu piyasaya yapacaklarını iddia etti. Bu da, beklenen bir boğa koşusu için katalizör görevi görebilir.

Bu köklü kurumlar, ileri dönemlerde rakiplerinin çok gerisinde kalma riski ile karşı karşıya kalabilirler. çünkü teknolojide rakiplerinden geri kalmak, rekabet güçlerini azaltacak ve sonucunda da iflası getirecektir.

Bitcoin ETF Desteği Fiyatları UçurabilirBir blockchain yatırımcısı ve kripto influencer’i olan Oliver Isaacs, Birleşik Devletler Hisse Senetleri ve Borsa Komisyonunun (SEC) ETF kararına gönderme yaptı. Isaacs, Bitcoin ETF desteği ile Bitcoin’in insanlar tarafından daha fazla benimseneceğini belirtti. Bu iddiasına, yıllar önce ETF onayından sonra altın fiyatındaki olağanüstü artışı dayanak gösterdi.

Mart 2003’te ilk ETF kararı yayınlandığında, altının fiyatları % 300’lük bir artış kaydetmişti. Isaacs’e göre aynı durum Bitcoin için de gerçekleşirse kripto paranın değeri 22500 $ seviyesine çıkabilir. Isaacs, bu iddiasını şu şekilde detaylandırdı:

“Bitcoin ETF’nin onaylanması, yeni yatırımcılar ile beraber milyarlarca doların kripto piyasaya akmasını sağlayacak. Çünkü yatırımcılar ETF onayı sonrasında, hisse senetlerine ve diğer tüm ana akım varlık sınıflarına yatırım yapma kolaylığına erişecek.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ETF Desteği ile 22.500 Doları Görebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Cüzdanı Üreten Ledger Hong Kong’da Şube Açacak Lightning Network, 600 BTC Kapasitesine Ulaştı! QuadrigaCX’in Toplam Borcu 160 Milyon Dolar Kripto Para Borsası OKEx Tayland Bahtı’nı Desteklemeye Başladı Güney Kore’deki Yatırım Devi Blockchain Startupına Yatırım Yaptı Ethereum İçin Büyük Adım! 500 TPS Görüldü, Vitalik Buterin Övdü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır