Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

DLT İle Hisse Senedi Piyasası

Ana Sayfa » BORSALAR » DLT İle Hisse Senedi Piyasası
DLT İle Hisse Senedi Piyasası

Avustralya Menkul Kıymetler Borsası (ASX), blok köprü kumandası Digital Asset tarafından geliştirilen teknolojiyi kullanarak CHESS ticaret sonrası uzlaşma sisteminin yerini alacağını açıkladı. ASX, çekirdek hizmetlerinden birine bir a noktasına geçmek için dünyadaki ilk ana değişim borsası haline getirildiğinden, iki yıllık konsept kanıtları, potansiyel kullanıcılar ile çalışmak ve uygulamayı test ettikten sonra çok beklenen karar önemli bir dönüm noktasıdır.

ASX’in genel müdürü ve CEO’su Dominic Stevens, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“DLESS’in CHESS’in yerine geçmesinin, müşterilerimizin yeni hizmetler geliştirmesine ve maliyetlerini azaltmasına imkân tanıyacağına ve Avustralya’yı mali piyasalardaki yeniliklerin ön planına koyacağına inanıyoruz. Yapmamız gereken daha çok çalışma olsa da, bugünkü duyuru şu şekilde: Bu yolculukta önemli bir kilometre taşı. “

Digital Asset tarafından geliştirilen platform, finansal piyasa verilerinin ve süreçlerinin birden fazla piyasa katılımcısı arasında karşılıklı paylaşımına izin vermek için bu teknolojiyi kullanıyor. Bu, gizliliği ve ölçeklenebilirliği korurken yapar. Hem pazar altyapıları için kritik bir durum.

ASX ayrıca, şirketin Digital Asset’in geçtiğimiz günlerde duyurduğu Series B finansmanına katılma hakkını aldığını açıkladı . Bununla birlikte, bugüne kadar Digital Asset tarafından gündeme getirilen toplam tutar 115 milyon doları aşıyor.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

DLT İle Hisse Senedi Piyasası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kriptolar Düşüşte; AB Düzenleyicileri ICO Vakalarını İzliyor 2019’da Bitcoin’in yükselmesinin 5 sebebi Bitcoin Teknik Analizi: 25 Haziran 2019 Hangi kripto paraların ATM’leri revaçta? 2018’de günde ortalama 6 Kripto ATM’si kurulmuş!! Yeni Bir Cryptojacking Yazılımı, Bu Sefer Linux Kullanıcılarını Hedef Almakta Alex Krüger: “Bitcoin’in düşüşü, altcoin sezonunun habercisi”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır