Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dash Price 600$

Ana Sayfa » BORSALAR » Dash Price 600$
Dash Price 600$
Basın saatinde Dash kazançları artıyor, fakat 600$ seviyelerini savunuyor gibi görünüyor. CoinMarketCap verilerine göre 9,3 oranında piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük beşinci kripto para sırasında. 685$ seviyesinden işlem görüyordu daha sonra 826,95’e yükseldi.

Aynı zamanda ticaret hacminin rekor kırarak 4,84 milyar $ seviyesine ulaştığında meclisin dikkatini çekti. Toparlanmanın da devam edeceğini belirtti. Bireysel pazarlara baktığımızda, mitingin Kore masaları tarafından beslendiği görülüyor. Güney Kore’nin en büyük borsalarından olan Bithumb tarafından sunulan DASH / KRW çiftindeki işlem hacmi, son 24 saatte% 30 yükseldi.

Protokolle ilişkili grupların bu hafta başlarında Zimbabwe’nin ekonomik krizini çözmeye yardımcı olmak için ortak olduklarını duyuran grupla birlikte, varlıkların haberlerde yerini belirlemesinin bir nedeni olabilir. Fakat sebep ne olursa olsun fiyat çizelgesi analizi, 600 dolara sağlıklı bir teknik düzeltme yapıldıktan sonra da, ters yöne yöneliyor.

Yukarıdaki grafiğe göre;

  • Düşen fiyat göreli güç endeksi (RSI) farklılığı.
  • 50-MA, 100-MA ve 200-MA yukarıya doğru eğimlidir ve boğalar lehine birbiri ardına yerleştirilir.
  • Yükselen trend çizgisi (mavi çizgi) 583 seviyelerinde destek sağlayabilir.

Yukarıdaki grafiğe göre;

  • 5-MA ve 10-MA boğalar lehine yukarı doğru kıvrılmaktadır.
  • RSI fazlasıyla satın alındı.
  • Daha yüksek gölgeleri olan iki ardışık mum (borsa günleri ve gün içi yüksek arasındaki büyük boşluk) boğa piyasasındaki tükenmeyi göstermektedir.
  • Fiyatlar 696 $ ‘ın üzerinde (161.8% Fib uzatması) üzerinde kazançlar elde etmek için mücadele ediyor.

Görünüm

Günlük grafikte boğa piyasası tükenmesi ve 4 saatlik grafik RSI düşüşü nedeniyle Dash $ 600- $ 580 seviyelerine düşebilir. Taban, 600 $ seviyesinin altına düştü yani, yüksek düşüş (4 saatlik grafikte yükselen eğilim çizgisi) ve yukarı doğru eğimli hareketli ortalamalar ile gösterildiği gibi, kısa süreli olarak düşebilir.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dash Price 600$ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kongre üyeleri: Kripto paralar için SEC kriterleri demode! Kripto Para Borsaları Zarar Ederken, Coinbase Girişim Üstüne Girişim Yapıyor True USD, Her Bir TUSD’nin Dolar Karşılığını Gösterecek Bir Sistem İçin Çalışmaya Başladı Ripple karşısında kendini ezdirmeyen tek kripto para..! Deutsche Bank’a Bitcoin üzerinden kara para aklama gerekçesi ile operasyon. Binance Marj Ticareti İçin 1.000 Kişi Arayışına Çıktı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır