Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tavsiye Kazanç | Network Marketing Kazanç Sistemi

Ana Sayfa » DİĞER » Tavsiye Kazanç | Network Marketing Kazanç Sistemi
Tavsiye Kazanç | Network Marketing Kazanç Sistemi

Tavsiye Kazanç Nedir?

Tavsiye satış nedir? Rererans satış nedir? Network Marketing Nedir?Tavsiye satış ile nasıl para kazanılır, kazanç yolları nelerdir? Tavsiye(Referans) ile para kazananlar var mıdır? Tüm bu soruların cevaplarını öğrenmek için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Kazanç (Referans Satış) Nedir? Nasıl Para Kazandırır?

Tavsiye kazanç, hakkında bilgi sahibi olmak için tavsiye satışı bilmeniz yeterlidir.

Tavsiye , bir insanın daha önce tecrübe ettiği herhangi bir şeyi başka bir tanıdığı veya tanımadığı kişilere önermesidir. İnsanoğlunun fıtratı gereği kişiler memnun oldukları şeyleri etrafa tavsiye etmeyi severler. Çok hoşlarına giden bir durumu hızla çevrelerine yayarlar. Bu durum tam tersi içinde geçerli olur .Yani insanlar memnun olmadıkları şeyleri de çevrelerine çabucak anlatım duyururlar.İşte hayatın ta kendini olan ÖNERME = TAVSİYE nin ta kendisidir.

Mesela: Diyelim ki güzel bir aracınız var. Aracınız arıza yaptı ve sorunun usta tarafından çözülmesi gerekiyor. Ustaya gittiniz ve usta aracınızı tamir etti. Tamirden sonra baktınız ki aracınız eskisinden daha güzel olduğu gibi usta çok temiz bir şekilde aracınızı tamir etmiş. Bu olay bir arkadaşınızın başına gelmiş olsa ve sizi arayıp sorsa bildiğin işini iyi yapan bir usta var mı diye. Siz ne dersiniz. Ben söyleyim , hemen sizin aracınızı sorunsuz tamir eden ustanızı övüp tavsiye edersiniz arkadaşınıza. Ve arkadaşın oraya gider , memnun kalır ve oda arkadaşlarına tavsiye eder.

Durum böyle olunca sizce sizin sayenizde 100’lerce müşteri kazanan ustanız sizi arayıp senin sayende ben çok para kazanıyorum seni kendime ortak yapayım sende kazan dedi mi? Demedi ve sanayi çağında hiçbir firma demezde.

İşte tavsiye satış dediğimiz REFERANS SATIŞ tam olarak burada devreye giriyor. Ağ pazarlama işi yapan Network Marketing veya Affilite marketing firmaları sizlerin tavsiyesiyle firmada alış veriş yapan yada hizmeti kullanan kişilerden elde ettiği kazançlardan sizlere pay vermesi olayı TAVSİYE SATIŞTIR.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tavsiye Kazanç | Network Marketing Kazanç Sistemi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Siber Güvenlik Şirketlerine Göre En Güvenli Bitcoin Borsaları Ravencoin (RVN) Mainnet Açılışını Bugün Yapacak Malezya, Çin’in desteğiyle blockchain şehri kuracak Crypto.com’un Avrupa Genel Müdürü, Türkiye planlarını açıkladı Kripto Paraların Parlayan Yıldızı BitTorrent 10x Yapabilecek mi? Dev Bitcoin Cüzdanı Ledger’da Beklenen Gün Geldi! 7 Ocak’ta Ne Açıklanacak?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır