Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Merkezi Olmayan Token Exchange

Ana Sayfa » BORSALAR » Merkezi Olmayan Token Exchange
Merkezi Olmayan Token Exchange

0x protokolünün üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir simge değişimi olan Radar Relay’ın arkasındaki ekip, 3 milyon dolarlık girişim fonu sağladı.

Yuvarlak Blockchain Capital tarafından yönetildi ve Batshit Crazy Ventures, İşbirliği Fonu, Dijital Dönüşüm Grubu, Kindred Ventures, Kokopelli Capital, Gösterim Sermayesi, Karşılıklı Girişimler, Sparkland Capital, SV Angel ve V1.VC’yi de içeriyordu.

Radar Relay , ethereum ağı üzerindeki ERC-20 şikayet belirteçleri için merkezi olmayan bir değişim mekanizması olarak işlev görecek şekilde tasarlanan 0x protokolünün üstünde bir merkez görevi görmeyi amaçlamaktadır. Bu yılın başlarında 0x tutarındaki ilk madeni para teklifi (ICO) 24 milyon dolar kazandı. Radar Röley CEO’su Alan Curtis’e göre, fon mevcut ekibinin genişletilmesi yönünde ilerleyecek.

 “Şimdi 15 kişiye sahibiz ve fonlar platform genişletme, yetenek edinme ve entegrasyon ekibi oluşturma için kullanılacaktır.” 

Radar Relay şu anda merkezi olmayan ethereum ağı üzerinde çalışan ve kullanıcıların Brave veya Metamask tarayıcısı üzerinden erişmesini gerektiren bir beta sürümü başlattı. Tutanak 0xtracker en son günlük işlem hacmi 70.000 $ yaklaşık 60.000 $ olduğunu gösteriyor. Curtis, Radar Relay platformunun 2018 yılının ilk çeyreğinde beta geliştirme aşamasından çıkması beklendiğini söyledi.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Merkezi Olmayan Token Exchange - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

WikiLeaks’ten Bitcoin Cash SV Kurucusu Wright’a: O Tam Bir Yalan Makinesi Binance Lending 2. Aşama 3 Büyük Kripto Para Birimi İle Devam Ediyor Bitcoin Her %30’luk Düşüşün Ardından Ortalama %153 Artıyor Bitcoin yatırımcıları… Bu siteler size yol gösterecek Bitcoin Sakin; Facebook Blockchain Ekibini Genişletiyor Binance’nin tahtı sarsılıyor. Malta’da “1 numaralı Bitcoin borsası” seçildi.

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır