Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Merkezi Olmayan Token Exchange

Ana Sayfa » BORSALAR » Merkezi Olmayan Token Exchange
Merkezi Olmayan Token Exchange

0x protokolünün üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir simge değişimi olan Radar Relay’ın arkasındaki ekip, 3 milyon dolarlık girişim fonu sağladı.

Yuvarlak Blockchain Capital tarafından yönetildi ve Batshit Crazy Ventures, İşbirliği Fonu, Dijital Dönüşüm Grubu, Kindred Ventures, Kokopelli Capital, Gösterim Sermayesi, Karşılıklı Girişimler, Sparkland Capital, SV Angel ve V1.VC’yi de içeriyordu.

Radar Relay , ethereum ağı üzerindeki ERC-20 şikayet belirteçleri için merkezi olmayan bir değişim mekanizması olarak işlev görecek şekilde tasarlanan 0x protokolünün üstünde bir merkez görevi görmeyi amaçlamaktadır. Bu yılın başlarında 0x tutarındaki ilk madeni para teklifi (ICO) 24 milyon dolar kazandı. Radar Röley CEO’su Alan Curtis’e göre, fon mevcut ekibinin genişletilmesi yönünde ilerleyecek.

 “Şimdi 15 kişiye sahibiz ve fonlar platform genişletme, yetenek edinme ve entegrasyon ekibi oluşturma için kullanılacaktır.” 

Radar Relay şu anda merkezi olmayan ethereum ağı üzerinde çalışan ve kullanıcıların Brave veya Metamask tarayıcısı üzerinden erişmesini gerektiren bir beta sürümü başlattı. Tutanak 0xtracker en son günlük işlem hacmi 70.000 $ yaklaşık 60.000 $ olduğunu gösteriyor. Curtis, Radar Relay platformunun 2018 yılının ilk çeyreğinde beta geliştirme aşamasından çıkması beklendiğini söyledi.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Merkezi Olmayan Token Exchange - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araştırma: Kripto Para Borsaları Son 2 Yılda Hackerlara 882 Milyon Dolar Kaptırdı! Bitcoin ATM’si Üreten Şirket İsviçre’ye Taşınmak Zorunda Kaldı Apple ‘Çaktırmadan’ Blockchain Çalışmaları Yapıyor Japonya’nın Kripto Para Düzenlemeleri Devam Edecek Uzman Görüşü: Bitcoin’in Boğa Beklentisi Satın Alınıyor ve Bu Seviyeler Kritik Noktalar TradingView ve Huobi’den Kripto Paralarla İlgili Bir İlk!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır