Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitmain’in Kurucuları Şirketten Ayrılıyor, Yeni Bir CEO Geliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitmain’in Kurucuları Şirketten Ayrılıyor, Yeni Bir CEO Geliyor
Bitmain’in Kurucuları Şirketten Ayrılıyor, Yeni Bir CEO Geliyor

2/2


2/2


Kripto para madenciliğinin önde gelen şirketlerinden Bitmain yakın zamanda yeni bir CEO ile anlaştığını duyurabilir.

Bitmain’in kurucularından Wu Jihan ve Zhan Ketuan, şirketteki pozisyonlarından kısa süre içerisinde istifa edebilir ve şirkete yepyeni bir CEO atanabilir. Bu iddialar, şirketin kıdemli yöneticilerinden Wang Haichao’yu kaynak olarak gösteren South China Morning Post tarafından ortaya atılıyor.

Yapılan bu habere göre Bitmain’in kurucuları, Aralık ayından bu yana şirketten istifa etmeyi düşünüyorlar. Bu isimlerin istifasıyla birlikte Bitmain’e yeni bir CEO gelebilir. Ancak bu gelişmenin tam olarak ne zaman yaşanacağı bilinmiyor, ayrıca Bitmain’in konuyla ilgili resmi bir duyurusu bulunmuyor.

South China Morning Post’a göre Wu Jihan ve Zhan Ketuan, şirketin yönetim kurulunda yer almaya devam edecek anca CEO’luk görevinin Wang Haichao’ya geçmesi bekleniyor.

Bitmain IPO’su

Günümüzde kripto para madenciliği yapmak için kullanılan ekipmanların yüzde 75’i Bitmain’e ait. Dolayısıyla kripto para sektörünün en büyük şirketlerinden biri olarak gösterilebilecek Bitmain, bundan birkaç ay önce bir IPO başvurusunda bulundu.

Bitmain, Çin’deki rakipleri Canaan Creative ve Ebang International IPO başvurusu yaptıktan sonra kendine has bir IPO başvurusu yaptı.

Bitmain’in Hong Kong’da yaptığı bu başvuruya kimileri iyimser kimileri ise kötümser yaklaşıyor. Bazı şirketler Bitmain’in başvurusunun onaylanacağını düşünürken bazıları bunun pek mümkün olmadığını öne sürüyorlar.

Öyle ki bazı isimler, Bitmain’in IPO başvurusunun onaylanması durumunda şirketin ağır bir darbe alacağını dahi düşünüyorlar.


İlgili haber:
Bitmain’in IPO’su Yarardan Çok Zarar Getirebilir

Bitmain’in Kurucuları Şirketten Ayrılıyor, Yeni Bir CEO Geliyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitmain’in Kurucuları Şirketten Ayrılıyor, Yeni Bir CEO Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Overstock, Ohio Eyaletinde Bitcoin İle Vergi Ödeyecek İlk Ulusal Şirket Olacak! ETC Fiyatı CoinBase Duyurusundan Sonra Yüzde 25 Yükseldi Bitcoin, Boğa Faktörlerin Artmasıyla 2018’in Tüm Kaybını Silmeye Yaklaştı Tron Yeniden Yeşillendi! Bu Sefer Monero’yu Geçebilecek Mi? Bakkt ve Nasdaq Bitcoin’deki gidişatı değiştirmeye geliyor Binance CEO’sundan Bitcoin Rallisi Yorumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır