Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ICO İncelemeleri

Ana Sayfa » BORSALAR » ICO İncelemeleri
ICO İncelemeleri

İngiltere mali gözlem örgütü, geçtiğimiz Cuma günü, “daha ileri düzenleme faaliyetlerine” duyulan ihtiyacın belirlenmesi amacıyla, ulusal mevzuatın ilk madeni para teklif etme (ICO) fonlama mekanizmasına uygulanabilirliği konusunda daha derin bir analiz yapacağını açıkladı. Cuma günü yayınlanan ve geçtiğimiz günlerde yayınlanan blokaj zincirine bağlı bir geri bildirimde Finansal Yönetim Kurumu (Financial Conduct Authority, FCA), daha fazla kanıt ve bilgi toplayarak gelişmelerin “daha derinlemesine incelenmesi” ni amaçladığını yazıyor.

“Bulguları, Eylül ayında yayınlanan tüketici uyarısının ötesinde bu alanda daha fazla düzenleyici eyleme ihtiyaç olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacaktır.”

O sırada, FCA , ICO’ların “çok yüksek riskli, spekülatif yatırımlar” olduğunu belirten riskleri hakkında tüketicilere bir uyarı yayınladı . Ayrıca, ICO’ların düzenlenmemiş olduğunu ve bu nedenle diğer varlıklarla ilgili bazı korumaların piyasaya arz edilmediğini belirtti. Bahsedilen diğer muhtemel riskler, kripto para birimlerinin fiyat oynaklığı ve dolandırıcılık olasılıklarını da içermektedir.

Yine de, geri bildirim bildirisinde FCA, ICO işletmelerinin “tüketici fonu” için operasyonlar yürütmesi gerektiğini kısaca özetledi ve rehberliğinin halka açık blok zincirleri ile ilgili olmadığı fikrine karşı geri döndü.

FCA’nın DLT tartışma kağıdı, düzenlenen firmalar, ticaret dernekleri ve hukuk firmaları da dahil olmak üzere çeşitli piyasa katılımcılarından 47 yanıt aldı.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ICO İncelemeleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Balina uyarısı!!! 2014 yılından beri aktif olmayan bir Bitcoin cüzdanı harekete geçti. Bitcoin ölüm spiraline girmek üzere, neredesin Tether? Bitcoin 8.800 Dolar Oldu Milyonlarca Bitcoin bu anonim ağda el değiştiriyor Coinbase CEO’su, Listelemeler Hakkında Konuştu: ‘Müşterilerimizin Talep Ettiği Varlıkları Listeliyoruz’ 13 Mart Ethereum analizi: ETH tarihinin en büyük günlük çöküşü yaşandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır