Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Balina hesaplarından Bitcoin borsalarına transferler başladı!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Balina hesaplarından Bitcoin borsalarına transferler başladı!!!
Balina hesaplarından Bitcoin borsalarına transferler başladı!!!


Kripto para piyasasında bugün Balina hesaplarından Bitcoin borsalarına translerler başladı. Son 24 saat içerisinde piyasalara 6 milyar dolar girdi.

Balina hesaplarından Bitcoin borsalarına transferlerCoinMarketCap’ e göre, büyük kripto para birimleri son 24 saat içerisnde %3 ile %9 arasında değer kazandı. Hala en büyük Altcoin olarak XRP yerini sağlama alsa da son 24 saat içerisnde biraz değer kaybetti.

Çoğu kripto para birimi %10 düşerken XRP tokenı, $0.45 ile $0.55 değerleri arasında kalabildi. Haberin yazım zamanında $0.44 değeri üzerinden işlem görmektedir. Son 24 saatte %10 değer yitirmiştir.


XRP tokenın elbet başarısı vardır ama ikincilik koltuğuna oturmasının asıl sebebi Ethereum’un son iki haftada %37 kayıptan ileri gelmektedir. Şu sıralar Ethereum’da uyanma başladı ve XRP ile arasındaki toplam market hacmini kapatmaya başlıyor.

Bu sabah, 38 milyon Dolar deperinde XRP tokenı Ripple‘ın yeddi emin cüzdanından piyasaya giriş yaptı. Biraz sonra 11 milyon değerinde XRP tokenı Poloniex borsasından farklı bir cüzdan adresine gönderildi.

Balina hareketleri yoğunlaşmaya başladı. EToro‘da kıdemli bir analist olan Mati Greenspan tarafından paylaşılan verilere göre, platformun kullanıcıları en çok XRP’yi stokladı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Balina hesaplarından Bitcoin borsalarına transferler başladı!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatı 4 Yıl İçinde 100.000 Dolar’dan Yüksek Olacak Bitcoin neden düşüyor? Nedeni bu olabilir mi? Genç Bitcoin milyonerinden çok konuşulacak BTC tahmini Bulgar Yetkililer Bitcoin Karşılığı Pasaport Satarken Yakalandı! Alt Koinlerin Rallisi, ONT ile Devam Ediyor: Yüzde 25 Artış Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Stellar, Litecoin, Cardano, NEO, EOS: Fiyat Analizi 13 Mart

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır