Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Yatırımcılarına Uyarı

Ana Sayfa » BORSALAR » Bitcoin Yatırımcılarına Uyarı
Bitcoin Yatırımcılarına Uyarı

Bir İngiliz finans düzenleyicisi başkanı, insanların bit yorgunluğuna yatırım yapması durumunda insanların fonlarını kaybetmeye hazır oldukları konusunda uyarıda bulundu.

İngiltere Finansal Yönetim Kurumu (FCA) genel müdürü Andrew Bailey, BBC’nin Newsnight programına verdiği demeçte, bitkisel paranın kumar oynamak için benzer riskler doğurduğunu ve ne merkezi otoriteler tarafından ne de düzenlendiği için kriptokrasitenin güvenli bir yatırım olmadığını söyledi.

Newsnight ile konuşurken, şunları söyledi;

“Fiyatlandırma açısından çok uçucu bir metadır. Bitcoin’e yatırım yapmak istiyorsanız paranızı kaybetmeye hazır olun, bu ciddi uyarı olacaktır.”

Bailey, “bitcoin” gibi “emtialar” ların Birleşik Krallık’taki mali gözlemci tarafından denetlenmediğini ve bu kuralların herhangi bir değişikliğine karar vermenin parlamentoya kalmış olduğunu söylemeye devam etti. Bununla birlikte, yakın tarihli ABD’nin CBOE tarafından bitoin vadeli işlemleri sözleşmelerinin başlatılmasını gerekçe göstererek.

“Geleceği satın alırsan veya bir seçenek satın alırsan o zaman resme gireriz.” 

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Yatırımcılarına Uyarı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist: Nvidia, Kripto’dan Kazandığı Rakamlar Konusunda Yalan Söylüyor New York Federal Rezerv Bankası: Kripto Paralar Yakın veya Orta Vadede Dolara Rakip Olmayacak! Binance Futures’ın Bitcoin işlem hacmi rekor kırdı ”ABD Kripto Paraları Engelleyemez” Demeyin! Trader Konuştu: Gmail Hesabım Bile Kapandı! Piyasalar kızıla boyanmışken Ripple ve Stellar neden farklı hareket ediyor? ‘Kripto Vadisi’ Birliği Başkanı: İsviçre Blockchain Yatırımcılarına ‘Açık’ ve Onlar İçin ‘Kolay’ Olmalı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır