Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Yatırımcılarına Uyarı

Ana Sayfa » BORSALAR » Bitcoin Yatırımcılarına Uyarı
Bitcoin Yatırımcılarına Uyarı

Bir İngiliz finans düzenleyicisi başkanı, insanların bit yorgunluğuna yatırım yapması durumunda insanların fonlarını kaybetmeye hazır oldukları konusunda uyarıda bulundu.

İngiltere Finansal Yönetim Kurumu (FCA) genel müdürü Andrew Bailey, BBC’nin Newsnight programına verdiği demeçte, bitkisel paranın kumar oynamak için benzer riskler doğurduğunu ve ne merkezi otoriteler tarafından ne de düzenlendiği için kriptokrasitenin güvenli bir yatırım olmadığını söyledi.

Newsnight ile konuşurken, şunları söyledi;

“Fiyatlandırma açısından çok uçucu bir metadır. Bitcoin’e yatırım yapmak istiyorsanız paranızı kaybetmeye hazır olun, bu ciddi uyarı olacaktır.”

Bailey, “bitcoin” gibi “emtialar” ların Birleşik Krallık’taki mali gözlemci tarafından denetlenmediğini ve bu kuralların herhangi bir değişikliğine karar vermenin parlamentoya kalmış olduğunu söylemeye devam etti. Bununla birlikte, yakın tarihli ABD’nin CBOE tarafından bitoin vadeli işlemleri sözleşmelerinin başlatılmasını gerekçe göstererek.

“Geleceği satın alırsan veya bir seçenek satın alırsan o zaman resme gireriz.” 

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Yatırımcılarına Uyarı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Artık Sigorta Tasarruf Fonları için Kullanılabilecek! Bitfinex’te Bitcoin’le Türk operatörlerden kontör Ünlü analist: Constantinople, Ether için kesinlikle ‘bullish’ olacak Yeni Gelişme XRP’ye Yaradı – Ethereum Yine Yerinden Oldu! Türkiye Bitcoin piyasasına on binlerce yeni katılımcı Kanada Mahkemesi, QuadrigaCX Mağdurlarını Temsil Edecek Avukat Seçimini Erteledi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır