Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Savunmada

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Bitcoin Savunmada
Bitcoin Savunmada

Bitcoin 14.000 seviyelerinden toparlanmasına rağmen savunmasını yapmayı sürdürüyor.

OnChainFX piyasa değeri ile en büyük şifreleme oranının son 24 saat içinde %4.54 oranında değer kaybettiği yönünde. Bitcoin 14.750 seviyelerinde dolaşıyor.

BPI, CoinMarketCap’in 3 Koreli değişim biriminin ortalamalardan hariç olması hakkındaki habersiz karar ile tetiklenmiş olan satış yüzünden 13.957 $’ın altına düştü.

Aynı zamanda bitcoin ülkedeki kripto para maden endüstrisinde Çin’in işten çıkardığı korkularından dolayı ayakta kalıyor.

BPI 15.000 $’ın üzerinde kalmayı başaramamış olsa da, BTC’deki düşüş eğilimi görülüyor. Teknik çizelgelere bakıldığında Bitcoinin henüz tamamen popülerliğini kaybetmediği görülüyor.

Bitcoin

Yukarıdaki grafiğe göre;

  • Dün 14.000 Doların altındaki seviyelerinden toparlanma 15.384 Dolar değer kaybetti. 15.000 Doların altındaki seviyelere gerileme, ayı bayrağı / yükselen kama deseninde olumsuz bir kırılma riski bulunduğunu gösteriyor.
  • 50 günlük hareketli ortalama (MA) boğa lehine yukarı doğru eğilip 14.030 seviyelerinde destek sağlayabilir.
  • Boğa elverişli bir düzenekten faydalanamadı. 50 günlük MA boyunca daha düşük patern (daire ile işaretlenmiş) ve daha yüksek bir patern olmasına rağmen, fiyatlar 15.000 doların altındaki seviyelere düştü. Fiyat hareketi şimdi ayı kavramanın güçlendiğini gösteriyor.

Görünüm

  • 14.700 $ ‘ın altındaki (UTC’ye göre) bir yakın (bayrak / yükselen kama desteği), 22 Aralık’tan 10.400 $’ ın altına kadar olan mitingin sona ereceği anlamına gelecektir. Fiyatlar daha sonra 12.500 $ ‘dan (30 Aralık düşük) kesilecek ve 10.400 – 10.000 $’ a düşecektir.
  • Daha geniş plan şemasında, 8,000 doların altındaki bir mola (15 Eylül’in en düşük eğimi ve 12 Kasım’ın en düşük eğilimi eğiliminin desteklenmesi), boğalar için bir endişe kaynağı olabilir.
  • Boğa Piyasası senaryosu: 50 günlük MA’dan bir ribaunt, bunu takiben 16.000 doları aşan bir artış, yükselen kamanın ters yönde bir kırılma ihtimalini artıracaktır.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Savunmada - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Charlie Lee: Sahte Gruplardan Uzak Durun! Ethereum Classic, Atlantis hard forku başarıyla tamamladı Shell Yine Bir Blockchain Yatırımı Yaptı Zig-Zag: Bitcoin düştüğünde artan, yükseldiğinde düşen kripto paralar Dondurulmuş Ethereum Tespiti Madencilik Devi Bitmain, 90.000 Adet S9 Antminer Cihazını Bitcoin Cash Hard Fork’u Öncesine Yetiştirme Telaşında

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır