Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP Topluluğu BitMEX Tarafından Yayılan Yanlış Bilgiler Yüzünden Tepkili!

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP Topluluğu BitMEX Tarafından Yayılan Yanlış Bilgiler Yüzünden Tepkili!
XRP Topluluğu BitMEX Tarafından Yayılan Yanlış Bilgiler Yüzünden Tepkili!Önde gelen kripto para birimlerinden birisi olan XRP‘nin taraftarları, bu yılın başlarında BitMEX Research tarafından hazırlanan bir araştırmaya tepki göstermiş ve araştırma içerisinde aslında doğru olmayan bilgiler yer aldığını belirtmişlerdi. BitMEX Research tarafından ortaya konulan araştırma yüzünden XRP’nin önde gelen ismi David Schwartz da tepki göstermiş ve hatalı yerlerin altını çizmişti.

Schwartz temel olarak BitMEX’in dile getirdiği,  Bitcoin’in iş ispatı modeli (PoW) kullanmasından dolayı, BTC ağının XRP ağından daha güçlü ve saldırılara karşı dayanıklı olduğu argümanının yanlış olduğunu ifade etmiş ve konu o an için kapanmıştı. Olaydan neredeyse bir yıl geçmesine rağmen, konu XRP topluluğunun iki önemli ismi Tiffany Hayden ve ecent tarafından yeniden canlandırıldı. Hayden’e göre, BitMEX yaptığı ”hata dolu araştırmayı” zamanında düzeltmedi ve bunun bir an önce çözülmesi gerekiyor.

Hayden bunun yanı sıra bilgi kirliliğinin oldukça yaygın bir hal aldığı kripto para sektöründe yanlış bilgi görmenin artık yorucu bir hal almaya başladığını da aktardı. Daha sonra BitMEX’ten konuya anında yanıt geldi ve ”lütfen hataları belirtin ve biz bunları mümkün olan en kısa zamanda düzelteceğiz” şeklinde bir olumlu geri dönüt verildi.

Ancak yine de XRP topluluğunun BitMEX Research’a tepkili olduğunu söylemek mümkün.

XRP Topluluğu BitMEX Tarafından Yayılan Yanlış Bilgiler Yüzünden Tepkili! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP Topluluğu BitMEX Tarafından Yayılan Yanlış Bilgiler Yüzünden Tepkili! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ATM’lerinde devasa büyüme: 3 yılda yüzde 500 artış! Bitcoin 4% artışla 5.516,5 seviyesinin üzerine çıktı Piyasa çökerken XRP direnç seviyesine çıkabilir mi? Binance, bugün Bitcoin’de tam 1.25 milyar dolar taşıdı İzlanda’daki Şirketler Kripto Para Madenciliğini Bırakıp Blockchain’e Odaklanıyorlar Bitcoin’e analist yorumu: Ayı kış uykusundan uyandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır