Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vinny Lingham: Şu an Bitcoin İçin Toparlanma Sürecindeyiz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vinny Lingham: Şu an Bitcoin İçin Toparlanma Sürecindeyiz
Vinny Lingham: Şu an Bitcoin İçin Toparlanma Sürecindeyiz

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin’in yakın zamanda gösterdiği ralli birçok kişinin kripto para sektörüne tekrar veya ilk defa giriş yapmasına yol açtı. Uzmanların çoğu ayı piyasasının ya bittiğine ya da bitmeye yakın olduğuna işaret etse de, dün yaşanan sert düşüş bu konuda henüz kesin ifadeler kullanmak için hazır olunmadığını gözler önüne serdi.

Yaşanan bu set düşüşe rağmen Civic CEO’su ve önde gelen Bitcoin taraftarlarından Vinny Lingham moral bozulacak bir şey olmadığını ve Bitcoin’in şu an için toparlanma sürecinde yer aldığını dile getirdi.

Lingham konu hakkında attığı bir tweet içerisinde Bitcoin’in 3.100 dolar taban seviyesinden bu yana toparlanma sürecinde olduğunu ve 6.200 dolar destek hattının altına inilmediği sürece taban seviyelerinin iyi alım fırsatları olarak görülmesi gerektiğini vurguladı. Vinny buna ek olarak kısa sürede 20.000 dolara çıkılması durumunda BTC işlem ücretleri ile ağ tıkanıklığı konularında da dikkatli olmaya çağırdı.

Vinny Lingham: Şu an Bitcoin İçin Toparlanma Sürecindeyiz isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vinny Lingham: Şu an Bitcoin İçin Toparlanma Sürecindeyiz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook kripto para platformu Libra Networks için İsviçre’yi tercih etti Uzmanlara sorduk, 2018 bitmeden Bitcoin rally görecek miyiz? Coinbase CEO’su: Beş Sene Sonra 1 Milyar Kişi Kripto Para Sektörünü Takip Edecek Şant Manukyan: 6800-6900’lerin kırılması Bitcoin için iyi olmayacak Çin Merkez Bankası Blockchain Ekibini Geliştiriyor Çinli Bitcoin milyoneri: Bitfinex ve Tether davası ABD için siyasi bir mesele

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır