Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Xpring XRP’ye Daha Fazla Toplumsal Kabul Sağlayabilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Xpring XRP’ye Daha Fazla Toplumsal Kabul Sağlayabilir!
Xpring XRP’ye Daha Fazla Toplumsal Kabul Sağlayabilir!

© Reuters.  © Reuters.

Xpring XRP’ye daha fazla toplumsal kabul getirebilir. Son zamanlarda xCurrent ve xRapid’in dünya bankacılık sistemine ve online ödeme moduna etkileri nedeniyle üzerinde yüksek oranda yoğunlaşıldı.

Xpring XRP’ye Daha Fazla Toplumsal Kabul SağlayabilirXpring XRP’ye daha fazla toplumsal kabul getirebilir. Ancak Mayıs ayında girişimcileri desteklemek ve ’yi kendi startuplarında kullanmak üzere başlatılan Xpring, XRP’nin hızlı benimsenmesi üzerine daha fazla etki yapacak bir ürün gibi duruyor.

Ripple Xpring’in kıdemli başkan yardımcısı Ethan Beard San Fransisco’daki PreMoney kripto konferansında, Xpring’in ekosistemi içinde XRP benimsenmesini nasıl arttıracağı konusunda açıklamada bulundu:

Beard şunları söyledi:

“Xpring’le daha geniş bir XRP ekosistemi üzerine yoğunlaştık. Ripple, şirket olarak değer interneti üzerine -paranın veri kadar kolay hareket etmesine yardım için- yoğunlaşıyor. Bizim asıl işimiz bankaların özellikle sınır ötesine para hareketine yardım etmek ve orada büyük momentum kazandık.

Aynı zamanda XRP ve XRP ledgerinin, bankacılık dışında pek çok kullanım alanı olduğunu düşünüyoruz. Ve böylece Xpring’le bu projeleri belirleme, genişletme ve tahtadan çıkararak uçmasına yardım etmek istiyoruz.”

Daha sonra şunları ekledi:

“XRP Ledger code temelinin majör iştirakçisi ve XRP’nin büyük sahipleri olarak girişimcilerden ve geliştiricilerden bir şekilde XRP ile ilgili projeleri desteklemek istediklerini duyuyoruz. Birkaç blockchain şirketinden biri olarak spekülatif olmayan bir kullanım durumunda ivme ile girişimcileri anlamlı bir yolla desteklemek için benzersiz bir pozisyon alacağımızı hissediyoruz”.

Xpring’in başlatılmasından ve oyun sektörü, emlak,yönetim, ticaret ve finans, kimlik yatırımı gibi alanların ilgisini çekmesinden sonra daha başarılı projeler ortaya çıkmaya başladı. Bazıları şunlar:

SB Projeleri ve sanatçıların para kazandıran içerikleri için XRP token almalarına yardım eden, aynı zamanda içerik oluşturucuların internet kullanıcılarından XRP bağışı almalarına izin veren mikro ödeme uygulaması Coil. Bir başkası Omni. Bu şu anda XRP’yi kendi platformu ve blockchaini Capital’a para olarak ekliyor.

xRapid haberlerinin fiyatlara getirdiği dinamizmi Eylül ayında yaşadık. Bakalım RippleNet ve xPring haberleri piyasada nasıl karşılanacak. Ripple Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

KoinMedya AirDrop’una Katılmak İster Misiniz? Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki tweet’i RT etmek. İşte Bu Kadar Basit!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Xpring XRP’ye Daha Fazla Toplumsal Kabul Sağlayabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google, yeni Blockchain açılımı kapsamında Chainlink (LINK) ile iş birliği yapacak Kraken Bitcoin Cash SV ticaretini başlatıyor… Fakat önemli de bir uyarı yapıyor Bitcoin Cash Sona Yaklaşıyor Mu? 4,350 Dolardan, 114 Dolara! İddia: Kripto Para Madenciliğinin Dev Şirketi Yasa Dışı Faaliyetlerde Bulundu Kırım için Bir Kripto Para mı Geliyor? Kripto Para Piyasasında Son Dakika Hareketliliği! Litecoin Yeniden Şahlandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır