Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Trump Yönetimi Ripple (XRP)’ye Karşı Hassas!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Trump Yönetimi Ripple (XRP)’ye Karşı Hassas!
Trump Yönetimi Ripple (XRP)’ye Karşı Hassas!

© Reuters.  © Reuters.

Trump yönetimi Ripple hakkında çok olumlu görüşlere sahip. Ripple’in yeni baş pazar stratejisti olan Cory Johnson, Breaker Magazin ile çok ilginç bir röportaj yaptı. Bütün Trump yönetiminin, Ripple ve onun kripto para birimi XRP hakkında çok olumlu görüşlere sahip olduğunu söyledi. Johnson’ın açıklamalarına göre, Ripple ile Beyaz Saray’daki üst düzey bir ekip arasında düzenli olarak görüşmeler yapılmış.

Trump Yönetimi Ripple Hakkında Çok PozitifBaş pazar stratejisti olarak Cory Johnson’nın görevi, blockchain ile ilgili faaliyet gösteren Ripple ve XRP hakkında halkı bilgilendirmek. Sekiz ay önce yeni işine başladığında, şirketi ve kripto para birimi XRP‘yi saran belirsizlik ve şüphe korkusu (FUD) ile karşılaşmış. Bir taraftan da, halk Ripple şirketi ve XRP tokenini bir görme eğiliminde imiş. Ayrıca, merkezi olmama konusu, sık sık yanlış anlaşılmalara sebep olmaktadır. Çünkü Ripple, toplam 100 milyar XRP miktarının yaklaşık 60 milyarına sahiptir.

Buna rağmen, Ripple büyük başarılar elde edebilirdi. XRapid’in lansmanı ve büyük bankaların ürünü kullanmasına kadar ne kadar süre geçeceği sorusu üzerine, Ripple‘in ağında Santander (MC:SAN) ve Standard Chartered (LON:STAN) gibi büyük bankaların olduğunu söyledi.

Trump yönetimi Ripple hakkında ne düşünüyor?Beyaz Saray ve Trump hükümetinin Ripple hakkında ne düşündüğü sorusuna yanıt olarak Johnson şöyle açıklama yaptı:

“Beyaz Saray, özellikle Bitcoin madenciliğinin yüzde 80’inin ve Ethereum madenciliğinin çoğunun Çin’de gerçekleşmesinin ne anlama geldiğini düşünüyor gibi görünüyor. XRP‘ye baktığınız zaman, madencilik yoktur. Bu yüzden dış denetim yönünden ya da çevresel yönüyle, XRP çok farklı bir varlıktır. Yönetim ile yaptığımız konuşmalarda, bunu anlamış ve bunun önemli olabileceğini düşünüyorlar.”

Ripple’in hükümetle ilişkileri ve tartışmaların nasıl gerçekleştiği konusunda, Johnson daha fazla ayrıntı vermeyi reddetti. Buna rağmen, Ripple’in politik çevrelerde bile iyi bir çevresi olduğu ortaya çıkmış oldu.

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Trump Yönetimi Ripple (XRP)’ye Karşı Hassas! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hindistan’daki Kripto Para Yasağı 11 Eylül’de Kalkacak Mı? Önde Gelen Hint Borsasının CEO’su Açıklıyor CFTC Başkanından Blockchain Açıklamaları Ethereum Fiyat Analizi: ETH/USD toparlanması 150 doların altında – Ethereum’da son gelişmeler Bitcoin tahminleri tutan Pompliano’dan sevindiren BTC tahmini Ripple CEO’su: 2019 Yılında Kripto Para Depolama Platformları Bankalar Olacak! Pompliano: Satoshi Nakamoto Nobel Barış Ödülü Almalı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır