Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ekim Ayında Kazandırma Potansiyeli Yüksek Olan Altcoinler (5 Altcoin ve Nedenleri)

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ekim Ayında Kazandırma Potansiyeli Yüksek Olan Altcoinler (5 Altcoin ve Nedenleri)
Ekim Ayında Kazandırma Potansiyeli Yüksek Olan Altcoinler  (5 Altcoin ve Nedenleri)

© Reuters.  © Reuters.

Piyasası ne kadar dalgalı olsada yatırımcılar için daima kazandırma seçenekleri sunar. Bu makalede Ekim ayında kazandırma potansiyeli yüksek olan Altcoinler paylaşmak istedik. Tabi paylaşacağımız Altcoinlerin neden kazandırma potansiyelinin olduğunun nedenlerini de paylaşcağız.

Ekim Ayında Kazandırma Potansiyeli Yüksek Olan Altcoinler ve Nedenleri

Kripto para piyasalarının volatilitesinin yüksek olması eleştiri konusu olsada, traderlar için için uygun alım fırsatı vermesi açısından, bu puslu havaları seven yatırımcılar da yok değil. Ekim ayında kazandırma potansiyeli yüksek olan Altcoinler başlığında sizlere 5 Altcoin paylaşmak istiyorum.

Cardano ( ADA)Cardano Ethereumun’unda kurucuları arasında yer alan Charles Hoskinson tarafından yönetiliyor. ADA tokeni IOHK vakfı tarafından Cardano platformu üzerinde geliştirelen bir kripto paradır. Cardano platformu Akıllı sözleşmeler konusunda bir hayli zengin bir platform. Proje çok önemli güncelleme ve geliştirmelerin tam da ortasında bulunuyor. Cardano 1.4’ün test yayını Ekim ayında gerçekleşecek. Eylül ayında 1.3.1 sürümü yayına girmişti. Yorio cüzdan bu ağ üzerinde yayına girmiş ve yatırımcılara sunulmuştu. Cardano 1. yıl dönümüne yalaşan bir proje, dolayısıyla gözünüz üzerinde olması gereken bir token olduğuna inanıyorum.

ChainLink (LINK) ChainLink, akıllı sözleşmelerin, gerçek dünya verileri ile etkileşimine imkan veriyor. ChainLink Blockchain teknolojisi ile APİ’lere bağlantı kurabiliyorsunuz. Kullanıcılar akıllı sözleşmeler ile kamu yada özel blokları arasında çapraz-zincir bağlantısı kurabiliyor. Akıllı sözleşmeler aracılığıyla, kullandığınız bankaya ödeme gönderebiliyorsunuz.

ChainLink, halihazırda SWIFT ile çalışıyor. Bu, çeşitli ağlardaki akıllı sözleşmelerin ödeme yapmasına, yönetişim talimatlarını göndermesine ve 11.000’den fazla banka ile çalışabileceği anlamına geliyor. 22 ve 24 Ekim’de gerçekleşecek olan Sibos 2018 Zirvesi ile yine 22 ve 24 Ekimde gerçekleşecek Web 3 Zirvesinde yazılım dili ve kendi Masternode proğramlarını duyuracaklar. LINK son bir kaç ayda iyi bir performans sergiledi. Temmuz ayının sonunda yakaladığı ivme ile neredeyse iki kat bir fiyat artışı gördü.

Elastos (ELA) Elastos (ELA) internetin güvenilir bir versiyonu üzerinde çalışan akıllı bir Web projesidir. ELA blockchain teknolojisini kullanarak kişisel verilerin ve dijital sahipliğini, değişimini sağlayan güvenli bir ortam sunmayı planlıyor.

ELA ekibi geçen haftalarda Elastos Carrier P2P ağını kullanan Elastos TV Box’ı tanıtmıştı. TV box’ı kullanan müşteri sayısı 230 bini aştı. Bundan sonraki dönemde ise Shijiu TV, Elastos Carrier’i tanıtacak, Cihazların satışı, müşteri desteği, TV kutuları ile cep telefonaları arasındaki P2P bağlantısından sorumlu olacak.

Stratis (STRAT)Stratis, doğrudan kurumsal kullanıcılar için tasarlanan bir blockchain platformudur ve kripto parasıda buna göre tasarlanmıştır. Proje, uzmanların kolayca geliştirebileceği, kullanıcı dostu bir blockchain platformudur. Stratis, işletmelerin blockchain teknolojisine adaptasyonunu kolaylaştıran bir yazılım diline sahiptir.

Stratis özellikle yıl sonuna kadar gerçekleşmesi beklenen güncellemelere sahip. Bu güncellemeler ise Sidechains ve Akıllı sözleşmelerin tam sürümleri yayına alınacak. Stratis ICO’ların platformu kullanabilecekleri ICO Platform 2.0’yi yakında duyuracaklar. Özetle Ekim ayında ICO platform 2.0, Akıllı Sözleşmelerin alfa sürümü, Breeze gizlilik protokolü, Sidechains, Stratis Academy gibi güncellemeler ve gelişmeler Stratis’i bekliyor.

Zilliqa (ZIL)Zilliqa, saniyede gerçekleştirdiği binlerce işlem ile ölçeklendirme sorununa odaklanan bir blockchain projesi. Zillqa ağı genişledikçe ölçeklenmeye imkanı veren ve Ethereum’un kurucularından Buterinin sıklıkla bahsettiği Sharding teknolojisini kullanıyor. Sharding madencilik düğümlerinin sayısı artıkça, saniyede gerçekleştirdiği işlem kapasitesinin artması ile biliniyor. Projenin ana ağ (MaiNet) lansmanı yeniden planlandı 2018 içinde veya Ocak 2019’da planlanıyor. Tarih henüz net değil. Ancak Mainnet ZIL’a bir momentum katacaktır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ekim Ayında Kazandırma Potansiyeli Yüksek Olan Altcoinler (5 Altcoin ve Nedenleri) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İktisat Tarihçisi: Bitcoin Altına Bir Alternatif Olarak Kullanılabilir Peter Schiff’e uyanlar, Bitcoin’de %40,900’ü kaçırdı Fed Başkanı, Facebook’un Libra için Kendileriyle Görüştüğünü Açıkladı Charlie Lee: Localbitcoins Kullanmanın Manası Kalmadı Analist: Bitcoin Düzeltmeye Girmezse İyice Yükselebilir Kripto Para Firması Hull City Futbol Kulübünü Satın Alabilir! 45 Milyon Pound Değerinde Teklif Hazırlığı Var

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır