Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Kripto Para Borsası Kraken, Tezos’u Listeledi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Kripto Para Borsası Kraken, Tezos’u Listeledi!
Ünlü Kripto Para Borsası Kraken, Tezos’u Listeledi!CoinMarketCap verilerine göre hacim bakımından top 20 içerisinde yer alan ünlü kripto para borsası Kraken, 15 Ekim Pazartesi günü kendi Twitter hesabı ve resmi internet sayfasından yaptığı bir duyuru ile, Tezos‘u listelediğini açıkladı.

Tezos özellikle 2018 senesi içerisinde adından çokça söz ettiren, uzun bir bekleyiş sonrası geçtiğimiz Eylül ayında ana ağına geçiş yapabilen bir kripto para birimi. Platform ortakları arasında çıkan kavgalar ve tartışmalar yüzünden bir yıldan uzun süredir ana ağına geçiş yapamayan Tezos, yaptığı geçişin ilk günü olan 17 Eylül tarihinde ciddi bir hacim artışı ve daha sonra bir kaç borsa listelenmesi görmüştü. Bunların en önemlilerinden birisi ise şüphesiz Bitfinex oldu.

Kraken ise basın saatine göre 20 dakika önce yaptığı bir açıklama ile, Tezos’u resmen listelediğini duyurdu ancak söz konusu kripto paranın platforma girişi 16 Ekim tarihi ve Türkiye saati ile sabah 06:00 sularında gerçekleşecek. Kraken kendi resmi açıklamasında piyasaya çıkış saatinin yaklaşık bir değer olduğunu ve bunda olası bir gecikme yaşanabileceğini de duyurdu.

Tezos’un şimdilik sahip olduğu kripto para ve itibari para pariteleri arasında ise USD, EUR, CAD, XBT ve ETH mevcut.

Tezos 2017 yılının Haziran ayında gerçekleştirdiği ICO ile 232 milyon dolar toplamış ve 607.4 milyon XTZ satmıştı.

Ünlü Kripto Para Borsası Kraken, Tezos’u Listeledi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Kripto Para Borsası Kraken, Tezos’u Listeledi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dev Danışmanlık Şirketinden Bitcoin, Ripple ve Ethereum Öngörüsü Ripple destekli Money Tap PayPay ile Ortak Oluyor: XRPL tabanlı ödemeler, milyonlarca yeni kullanıcıya sunulacak Cryptopia Kripto Para Borsası Çalınan Kripto Paralar Hakkında Açıklama Yaptı! Ripple (XRP) multi-milyon dolarlık planını duyurdu: XRP fiyatı artabilir! Roger Ver’den Kripto Para Açıklaması CFTC Başkanı: Kripto Paralar Günümüz Piyasalarını Şekillendiriyorlar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır