Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron Uçuyor – Piyasa Kızıla Boyanırken TRX Yükselişi Yüzde 15’i Geçti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron Uçuyor – Piyasa Kızıla Boyanırken TRX Yükselişi Yüzde 15’i Geçti!
Tron Uçuyor – Piyasa Kızıla Boyanırken TRX Yükselişi Yüzde 15’i Geçti!

3/3


2/3


Bütün kripto para piyasası tekrardan kızıla bürünse de, piyasa hacmine göre dokuzuncu sırada yer alan Tron, inanılmaz bir yükselişle değer artışı yaşamaya devam ediyor.

Basın saatine göre lider kripto para birimi Bitcoin %0.22, ikinci sıradaki Ethereum %2.04, üçüncü sıradaki XRP ise %1.21 bir düşüş yaşarken, Tron geçtiğimiz günlerde piyasa hacmine göre Bitcoin SV’yi geçip dokuzuncu sıraya yerleşmesine rağmen hala yükselişini bitirmedi ve %15 üzeri artışla birim fiyatını 0.026 dolara çıkarmayı başardı.

Özellikle geçtiğimiz günlerde Etheruem ağının lider merkeziyetsiz oyun uygulamalarından birisi olan EtherGoo’nun, Tron blockchain ağına geçmesi 5 Ocak tarihindeki yükselişi tetiklemiş olsa da, yaşanan mevcut artışın arkasında belirgin bir sebep yok. Bunun yanı sıra Tron’un rakibi Ethereum ve EOS blockchain ağlarında merkeziyetsiz uygulama sayıları günbegün ciddi bir şekilde artarken, aktif kullanıcı açısından iki ağda da sıkıntılar yaşanmakta.


İlgili haber:
Ethereum ve EOS Ağlarındaki Merkeziyetsiz Uygulamalar Artsa da, Kullanım Oranı Düşüş Yaşıyor

2018 yılı içerisinde Tron tarafından satın alınan ünlü dosya paylaşım platformu BitTorrent’in, geçtiğimiz tarihlerde kendi kripto para birimini üreteceğini duyurması ve bunun dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance‘nin Launchpad platformu ile yapılacağı duyurusu, Tron’un artışına neden olan başka bir sebep olabilir. Özellikle Torrent kullanıcılarının dosya yükleme veya indirme karşılığında token kazanmasını amaçlayan Atlas veya diğer adıyla BitTorrent projesi, bir çok kullanıcının merak ettiği bir konu olarak öne çıkmaktaydı.


İlgili haber:
Justin Sun: BitTorrent Tokenı Zamanla Geniş Kitlelere Yayılacak

BTT ismiyle üretilmesi planlanan BitTorrent token’i, toplamda 990 milyar adet olacak ve TRC-10 token’i olarak piyasaya sürülecek.

Tron Uçuyor – Piyasa Kızıla Boyanırken TRX Yükselişi Yüzde 15’i Geçti! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron Uçuyor – Piyasa Kızıla Boyanırken TRX Yükselişi Yüzde 15’i Geçti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether Farklı Stabil Koinler İçin Çalışıyor ABD, Çin, Kore hisse piyasaları çöküşü Kripto para piyasaları ile ne kadar ilişkili? DECENT’in HackXLR8 Mücadelesi Kazananı Blockget Takımı Blockchain ile Kağıt Dokümanlara Son Verdi Ledger Geliştirici Ekibinden Bir Uyarı Var: Bir Kullanıcı Bug Dolayısıyla 1680 XMR Kaybetti Ünlü Kripto Para Borsası Tekrardan Hacklendi: 1.675 ETH Çalındı! Bitcoin Fiyatı 3.350 Dolar, Sıradaki 3.000 Dolar Mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır