Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

OneAlpha CEO’su: Fidelity’nin Sektöre Girişi, Yılın En Büyük Haberi

Ana Sayfa » GÜNCEL » OneAlpha CEO’su: Fidelity’nin Sektöre Girişi, Yılın En Büyük Haberi
OneAlpha CEO’su: Fidelity’nin Sektöre Girişi, Yılın En Büyük HaberiOneAlpha’nın kurucusu ve aynı zamanda CEO’su olan Yaniv Feldman, yaptığı açıklamada kripto para piyasalarının kurumsal yatırımcının girişine giderek daha hazır hale geldiğini açıkladı. CNBC’ye demeçler veren Feldman, Yale Üniversitesi’nin yatırımı ve Fidelity’nin kripto para sektörüne girişine ilişkin de konuştu.

Bitcoin ve diğer birçok kripto parayı kurumsal yatırımcılara daha kolay bir şekilde ulaştırabilmek için yola çıkan ve birçok otorite tarafından kripto para piyasalarını kurumsal yatırımcılara açacak yollardan birisi olarak görülen Fidelity ile ilgili konuşan Feldman, kurumsal yatırımcıların sektöre girmesi için her gün bir yeni sebep daha çıktığını belirtti. Başarılı yönetici, yaptığı açıklamada Bakkt ve TD Ameritrade’in ErisX’inden de bahsederken, şunları söyledi:

”Fidelity şu anda dünyanın en büyük ürün yönetim şirketlerinden birisi. Ellerinde devasa miktarda fonlar var. Böylesi dev bir şirketin kripto para piyasalarını giriş yapması demek, herkes için oldukça olumlu anlamlar taşıyor. Fidelity, kripto para piyasalarının kurumsal yatırımcıya ulaşımında büyük bir rol oynayacak.”

Yale Üniversitesi’nin yaptığı yatırımın da çok değerli olduğunu belirten Feldman, buna karşın Fidelity’nin daha ”ana” bir soruna çözüm bulduğunu belirtti ve şunları söyledi:

”Yale’ın yaptığı yatırım da çok önemli bir hamle. Büyük üniversitelerin bu tarz hamleler yapıyor olması yüzleri güldürüyor. Ancak ben bunu, Fidelity haberinden daha büyük görmüyorum. Fidelity, daha çok kurumsal yatırımcıya eşlik edecek bir sistem. O sebeple bence varlığı daha değerli.”

OneAlpha CEO’su: Fidelity’nin Sektöre Girişi, Yılın En Büyük Haberi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

OneAlpha CEO’su: Fidelity’nin Sektöre Girişi, Yılın En Büyük Haberi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Eski Goldman Sachs Yöneticisi: Kripto Para Birimlerinin Önünde Parlak Günler Var Bitfinex Borsası, Zararını Tether Basarak Gizlemiş! Kenya’daki Blockchain Uzmanından Yorum: ‘Ülke Ekonomisini Tokenlaştırmalıyız’ Nike Kripto Para Sektörüne Giriyor: Patent Başvurusu Yapıldı Mesele Bitcoin Fiyat Dalgalanması mı? Amazon, Neftlix, Nvidia Hisselerine Bakın !!! Son Bitcoin fiyat düşüşü bir fırsat mı yoksa boğa tuzağı mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır