Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilir
Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilir


Ağustos ayında yaşanan büyük düşüşten sonra, Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilir mi? Tron ile ilgili en son gelişmeler neler?

Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilirSon Tron HaberleriBlokzincir projeleri açık kaynaklıdır ve teknik olarak Bitcoin‘e benzerler. Aslında, bir noktada Justin, Bitcoin‘in benzersiz özelliklerinin, geçen yıl Tron‘u piyasaya sürerek kripto para sektörüne girmesini sağladığını söyledi. Bu memnuniyetle karşılanırken, Tron ve diğer kripto paraların çoğu liderlerinin rehberliği altında ilerlemeye devam ediyor. Bu arada Ethereum ve EOS kendi misyon ve vizyonlarını pazarlıyorlar.

Justin’nin kripto ünlüsü değilse de önemli bir oyuncu olduğunu söylemeye gerek yok. Birkaç durumda önemli kilometre taşları ile ilgili Tron topluluğunu yanılttığı için eleştiriliyor. Ancak yine de platformun başarısı dikkat çekiyor. Neo World ile ortaklığından Londra merkezli kripto borsası olan IndaCoin’de listelenmesine kadar TRX yıldızları parlamaya devam ediyor.

Yalnızca bunlar değil tabiki. Sonuçta, kilometre taşlarında gecikme olmaksızın ilerleme devam ediyor.

Çoğu Tron tabanlı kumar uygulamalarının, ağdaki işlemleri gerçekleştiren kullanıcılar için daha iyi bir performans sergilediği görülmektedir. Tek başına Tron Dice, TRX ile ilgili işlemlerde milyonlarca ödeme yaptı. Bu, kendi akıllı sözleşme platformunu başlattıktan sadece iki hafta sonra oldu. 12 milyon akıllı sözleşme kullanıcısı var. Fakat amaç, yılsonuna kadar 50 milyon seviyesini vurmak.

TRX/USD fiyat analiziHafta biterken, yavaşça aşağı yönlü hareket açıkca görülüyor. Aslında, TRX/USD, geçen hafta %3.2, haftanın son gününde ise %3 azalmıştı. Temel ve teknik değerlendirmelerden, güçlü destek seviyelerine rağmen fiyatların daha da düşmesi muhtemeldir. Ancak, aksi belirtilmedikçe, fiyatlar temel direnç seviyelerini geçtikten sonra bir düşüş tahmini yapabiliriz.


Trend: AyıSon zamanlardaki yükselişler, satış için bir fırsat olmuştur. Hala, TRX düşüş gösteriyor. Fiyatlar yükseliş yapıyor gibi görünse de, aslında Ağustos ayı başındaki ayıların içinde seyrediyor.

Hacimler: Nötr fakat azalıyorGeçtiğimiz ay 11 Ekim ve 15 Ekim mumları önemli ve analizlerimizi destekliyor. İlk olarak, TRX/USD çiftinin, 3 sent ve 2 sent direnç seviyeleri ile 0.8 sent aralığında olduğuna dikkat edin. Şimdilik, hacim düşük ve ortalama 6.2 milyon dolar olup, 11 ve 15 Ekimdeki ortalama 44 milyon dolarlık hacim ile karşılaştırılamaz bile. Görebildiğimiz gibi, TRX/USD sadece 3 sentin üzerine çıkışlar ile yükselecek ya da 1.5 sentin altına inerek düşüş yaşayacak.

Mum oluşumu: Ayı düşüşü, ayı bayrağıTRX/USD, düşüş eğiliminde ve fiyatlar 3 sentin altında olduğu sürece, Ağustos ayı başlarındaki ayı eğilimi geçerlidir. Ayrıca fiyatlar yükselen bir kanalın içinde salındığı için, 3 sentteki ayı bayrağı geçerlidir. Fiyatların son iki ay içinde TRX’i destekleyen küçük destek trend çizgisinin altına düşmesi muhtemeldir.

Sonuç3 sent veya Eylük ayındaki yüksek seviyelere çıkmadıkça, TRX/USD, düşüş gösterir ve 2 sentin altına düşebilir. Ağustos başındaki kayıpları teyit eden TRON TRX fiyatı 1.5 sente doğru da inebilir. Yatırımcılar, 2 kuruşun altında güçlü kayıplar beklemeli ve 2.5 sentte stop koyarak satış yapmadan önce trend çizgisini desteklemelidir.

Diğer Tron (TRX) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Günden güne yükseliyor: Bitcoin, 18 ayın zirvesine vurdu Kripto Para Kışını Atlatmaya Çalışan Hint Traderlar: Uyumuyorduk, Kış İçin Dinleniyorduk Binance CEO’su: Merak Etmeyin, Alt Ralli Gelecek Ripple Vs R3 Davasının Şartları Belli Oldu! Ripple Şartları Kabul Etmişe Benziyor Ripple (XRP) 2019 Yılında 20 Doları görecek, işte nedeni ABD Polisi 4.3 Milyon Dolarlık Bitcoin’i Açık Arttırmayla Satışa Çıkaracak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır