Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex Para Çekim İşlemlerinin Sorunsuz Olduğunu Söylese de, Borsa Müşterileri Buna Katılmıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex Para Çekim İşlemlerinin Sorunsuz Olduğunu Söylese de, Borsa Müşterileri Buna Katılmıyor
Bitfinex Para Çekim İşlemlerinin Sorunsuz Olduğunu Söylese de, Borsa Müşterileri Buna KatılmıyorDünyanın önde gelen kripto para borsalarından olan Bitfinex, Pazartesi günü yaptığı bir açıklamada para çekme fonksiyonunun ”en ufak bir müdahale bile olmadan” çalıştığını vurguladı ancak borsanın bazı kullanıcıları bu görüşe katılmıyor gibi gözükmekte.

Bitfinex 15 Ekim tarihinde ”bir takım komplikasyonlardan” ötürü itibari para yatırma işlemlerini durdurmuştu. Borsanın yaptığı bu hamle geçici oldu ve 16 Ekim sabahında bunların devam edeceği belirtildi. Kullanıcılardan gelen şikayet ise özellikle ABD doları, İngiliz poundu, Avro veya Japon yeni yatırmak veya çekmek isteyenlerin bunun yapamıyor olması konusundan kaynaklanıyor.

Ancak borsa söz konusu askıya almanın ”sadece belirli müşterileri” ve ”kullanıcı gruplarını” etkilediğini ifade etti ancak hangi gruplar veya kullanıcılar olduğu konusunda belirli bir bilgi paylaşılmadı.

Bitfinex yayınladığı ayrı bir gönderide para çekim işlemlerinin bundan etkilenmediğini belirtse de, kripto para borsası müşterileri yine platform ile hem fikirde değil. Görünüşe göre bir çok kullanıcı para çekme konusunda ciddi sıkıntılar yaşamakta. Bu tip iddialar aslında platform için yeni değil çünkü bunlar geçtiğimiz aylarda da periyodik olarak ortaya çıkmaktaydı. Reddit üzerinde paylaşılan bir gönderide, Bitfinex’in 4 Aralık tarihinden itibaren yaşadığı bankasal problemler yüzünden doğru düzgün para çekim işlemi hizmeti sunamadığı vurgulanmakta.

Bitfinex’in para çekim işlemlerinde sıkıntı yaşadığına dair şikayetler git gide artmaya devam ederken, borsadan henüz konu ile ilgili tatmin edici resmi bir açıklama yapılmadı.

Bitfinex Para Çekim İşlemlerinin Sorunsuz Olduğunu Söylese de, Borsa Müşterileri Buna Katılmıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex Para Çekim İşlemlerinin Sorunsuz Olduğunu Söylese de, Borsa Müşterileri Buna Katılmıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Kendini Kuantum Bilgisayarlara Karşı Hazırlamalı Eski JPMorgan analisti, Bitcoin’de kötü günlerin bittiğinden şüphe duyuyor Güney Kore’nin Finansal Regülatörü, İki Bankayı Kötü Kripto Para İşlem Yönetimi İçin Uyardı Tether, IMF Bahane… Son Bitcoin Operasyonu Şahane Bitcoin madenciliği için 260 milyon dolarlık ekipman Binance CEO’su Bitcoin Hakkında Konuştu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır