Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tezos En prestijli Borsalarda Listelenmeye Başladı.

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tezos En prestijli Borsalarda Listelenmeye Başladı.
Tezos En prestijli Borsalarda Listelenmeye Başladı.

2/2


2/2

Haberlere göre Tezos en prestijli borsalarda listelenmeye başladı! Bu borsalardan ilki Kraken. Bu yeni gelişme Tezos’a yaramış olacak ki, an itibariyle yükselmeye devam etmekte!

Tezos En Prestijli Borsalarda Boy Gösteriyor!Kripto piyasasında dün yaşanan ani fiyat artışı, bugün dinmişe benziyor. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) fiyatlarına bakarak bu sonuca varmak mümkün. Fakat görünüşe bakılırsa, Tezos hala bu yükselmeden hevesini almış değil.

Yazım itibariyle, Tezos (XTZ), %16,39’luk artış ile toplamda 891 milyon Dolarlık toplam pazar hacmine sahip ve bu sayılar büyümeye devam ediyor. An itibariyle, kripto paranın 24 saatlik piyasa hacmi 5,386 milyon Doları buldu ve 1.47 Dolardan işlem görmekte.

Tezos’un pazar hacminin büyük çoğunluğu 1.478 Milyon Dolar ile Gate.io tarafından tutulmakta. Gate.io’yu 423.157 Dolar ile Bitfinex takip ediyor.


16 Eylül 2018 Tezos {XTZ]Tezos’un bu büyümesinin birkaç nedeni olduğu tahmin ediliyor, fakat en yeni haberlerden birisi Kraken‘da listelenmeye başlaması. Zaten bundan birkaç hafta önce Tezos’un Mainneti’nin açılmasıyla iyice ivme kazanmaya başlamıştı. Token’ı destekleyen borsalara böylesine yeni bir ismin eklenmesiyle, bu ivme iyice büyüyecek gibi görünüyor.

2017’de Tezos takımından çok nadiren haber alınması, kullanıcılarını paniğe sokmuştu. Fakat en son gelişmeler ile, kullanıcılar hallerinden memnun gibi. Örneğin, Twitter’daki Trendycrypto adlı kullanıcı şöyle bir yorum yaptı:

Sonunda! Tanrıya şükür, bu günleri de görüyoruz!

Yine de şu an için Tezos etkileyici bir performans sergilese de, ileride ne olacağını %100 kestirmek tabi ki mümkün değil. Sonuçta kripto para sektöründen bahsediyoruz!

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Tezos en prestijli borsalarda teker teker boy gösterip, yerini sağlamlaştırmaya devam edecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tezos En prestijli Borsalarda Listelenmeye Başladı. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Krize piyasanın tepkisi: Tether’in bankadaki paramızdan daha çok karşılığı var Japonya Kripto Paralarla İlgili Yeni Düzenlemeler Hazırlıyor Bitcoin fiyatları 9 bin dolar seviyesinde seyrediyor Hyperledger, Aries Projesini Duyurdu Cardano’da Neler Oluyor: İşte Son Gelişmeler Eski SEC üyesinden Bitcoin ETF açıklaması

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır