Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Çin’den Yeni Kripto Para Değerlendirmesi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Çin’den Yeni Kripto Para Değerlendirmesi
Çin’den Yeni Kripto Para Değerlendirmesi

© Reuters.  © Reuters.

Kripto paralar Çin hükümetinin gündeminde. Yayınladıkları aylık listeler ile hangi kripto para biriminin iyi ve tercih edilebilir olduğu konusunda yayınladığı listede sıralamalar ile Çin vatandaşlarının hangi kripto para birimini tercih edebileceğini ve hangisinin Çin vatandaşları için gelecek vaat edebilecek olduğunu yatırım önerisi olarak değil bilgi verme amacı ile yayınlıyor.

EOS 1. sırada, Ethereum 2. sırada en tercih edilebilir kripto para olarak yayınlayan Çin hükümeti, yayınladığı listede her seferinde olduğundan farksız olarak Bitcoin’e alt sıralarda yer ayırdı. Geçen ay yayınlanan listede 19. sırada olan Bitcoin, bu ay yayınlanan listede 13. sırada kendisine yer bulurken, sıra değişiminin sebebi hakkında liste yayınlayıcısı tarafından açıklama yapılmadı.

Çin sadece bilgi amaçlı yayınlıyor
Çin hükümeti sadece bilgi amaçlı olarak yayınladığı bu liste ile vatandaşlarının hangi kripto para birimini tercih ederse daha fazla kazanmaya yakın olabilecek olduğunu, hangi kripto paranın kendilerine en az oranda zarar ettirebilecek ve en yüksek oranda kazanç getirebilecek olduğu konusunda bu listeleri yayınladığını açıklıyor. Hükümet ise bu listeler hakkında resmi bir öneri olmadığını ekliyor.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Çin’den Yeni Kripto Para Değerlendirmesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Libra Hükümetleri Korkuttu! SBI Holdings CEO’su: XRP Büyük İhtimalle Bir Numaralı Kripto Para Birimi Olacak Yeni Dogecoin CEO’su Elon Musk Mı Oldu? Uzman stratejist Tom Lee, Bitcoin ETF kabulü için formülünü açıkladı Popüler YouTuber: “Wall Street, Bakkt’ı Bitcoin’i bitirmek için kullanıyor” OKCoin, 20 Farklı ABD Eyaletinde Daha Hizmet Verecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır