Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stephen Innes: Daha Gidilecek Çok Düşüş Var – 3.500 ile 2.500 Dolar Arası Mümkün

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stephen Innes: Daha Gidilecek Çok Düşüş Var – 3.500 ile 2.500 Dolar Arası Mümkün
Stephen Innes: Daha Gidilecek Çok Düşüş Var – 3.500 ile 2.500 Dolar Arası MümkünOanda kurumunun Asya-Pasifik bölgesi trading sorumlusu Stephen Innes, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir röportajda Bitcoin‘in düşüşü ve bunun kripto para piyasası için ne anlama geldiğini masaya yatırdı. Innes ilk olarak kripto para birimlerinin durumun, bir vahşi batı şovuna benzetti ve insanların kendisini koruması gerektiğini, piyasanın oldukça tehlikeli bir hale geldiğini savundu.

Bloomberg ile yaptığı röportajda Bitcoin ve kripto para birimlerinin henüz dibi bulmadığını ifade eden Innes, şunları aktardı:

”Bu sebeple, hiçbir olgun yatırımcının bu düşen bıçağı yakalamak isteyeceğini sanmam ve bu da bana daha gidilecek çok düşüş olduğunu ve yakında 3.500 dolar ile 2.500 dolar arasındaki kilit figürlere ulaşacağımızı söylüyor. Bence bu daha çok tecrübesiz traderların üzerine çökecek bir psikolojik etki olacaktır.”

Kendisinin kripto para birimlerine karşı olmadığını da aktaran Innes, yine de bu koinlerin nereye gittiğinden emin olmadığını ancak bunların altında yatan blockchain teknolojisinin çok fazla şey vaat ettiğini ifade etti.

”Geçtiğimiz yıl boyunca elde ettiğimiz ivme göz önüne alınınca, fiyat hareketi pozitif değil ve buna rağmen kahinlerin de dediği gibi, şu an piyasaya giriş yapmak için iyi bir zaman çünkü bu seviyelerde gerçekten ne aldığımızın miktarını ölçmek oldukça zor.”

Innes bunun yanı sıra kripto para birimlerinin ve özellikle Bitcoin’in 6.000 dolar altına düşmesinin ardında tek bir büyük ‘silah’ olmadığını, bunun bir çok faktörden etkilendiğini ancak SEC ve Bitcoin Cash gibi faktörlerin başı çektiğini ifade etti.

Stephen Innes: Daha Gidilecek Çok Düşüş Var – 3.500 ile 2.500 Dolar Arası Mümkün isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stephen Innes: Daha Gidilecek Çok Düşüş Var – 3.500 ile 2.500 Dolar Arası Mümkün - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Hakkında Yazılmış En İyi Kitaplar Analistlerin Ortak Öngörüsü: Ethereum (ETH) Fiyatı Güçlü Bir Şekilde Yükselecek! Analistlerden umut verici BTC tahminleri: Bitcoin’in ay’a yolculuğu başladı Apple Sadece Bir Günde, Bitcoin’in Toplam Piyasa Hacmi Kadar Değer Kaybetti! Dash Coinbase Pro’da Listeleniyor Çin Merkez Bankası Blockchain Uzmanı Arayışına Çıktı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır