Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Yatırımcı’dan Recep Tayyip Erdoğan Tweet’i – ”Para Konusunda Neden Hükümet Liderlerine Güvenelim?”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Yatırımcı’dan Recep Tayyip Erdoğan Tweet’i – ”Para Konusunda Neden Hükümet Liderlerine Güvenelim?”
Ünlü Yatırımcı’dan Recep Tayyip Erdoğan Tweet’i – ”Para Konusunda Neden Hükümet Liderlerine Güvenelim?”

© Reuters.  © Reuters.

Morgan Creek Digital Assets‘in kurucusu ve ortağı olan, kripto para topluluğunda önemli bir etkiye sahip isimlerden birisi Anthony ”Pomp” Pompliano, gündemi yakından takip etmesi ve yaptığı fiyat tahminleri ile kendinden sıkça söz ettiren bir isim.

Görünüşe göre Pomp, Türkiye gündemini de yakından takip etmekte. Başarılı risk sermayedarı, bugün kendi resmi Twitter hesabından attığı bir tweet’te, Başkan Recep Tayyip Erdoğan‘ın Varlık Fonu’nun yeni başkanı olmasına değindi ve kripto para birimlerinin önemini bir kere daha vurguladı.

Bilindiği üzere bugünün Resmi Gazete’sinde yayınlanan yeni bir karar ile, Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi’nin yönetimine Recep Tayyip Erdoğan getirildi.

Söz konusu gelişmeyi takipçileri ile paylaşan Pomp, haber dolayısıyla bütün hükümet liderlerine göndermede bulundu ve şu ifadeleri kullandı:

 ”Türkiye’nin Başkanı bütün bir varlık fonunun ekibini kovdu ve kendisini başkan olarak atadı.

Söylesenize, para konusunda hükümet liderlerine neden güvenelim?”

Kripto Para Birimleri ve Merkeziyetsizlik
Bitcoin’in, dolayısıyla da bütün kripto para birimlerinin üreticisi konumundaki Satoshi Nakamoto‘nun temelde yola çıkma prensipleri arasında yer alan merkeziyetsizlik ve paranın tekrardan insanların özgürlüğünü temsil etmesi, son günlerde biraz eski rotasından çıkmış gibi durmakta.

Çeşitli piyasa analistlerinin yaptığı yorumlara göre, kripto para birimlerinin yasal olarak düzenlenme statüsünün artması da, ‘paranın özgürlüğü’ mottosuna sahip kripto para birimlerini, yeniden hükümetlerin gücü altına sokmaya başladı.

Ünlü Yatırımcı’dan Recep Tayyip Erdoğan Tweet’i – ”Para Konusunda Neden Hükümet Liderlerine Güvenelim?” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Yatırımcı’dan Recep Tayyip Erdoğan Tweet’i – ”Para Konusunda Neden Hükümet Liderlerine Güvenelim?” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bakkt’da İlk Hafta Nasıl Geçti? Yeni Dogecoin CEO’su Elon Musk Mı Oldu? Tim Draper ve Facebook Toplantısı! Konu Kripto Para HSBC: Blockchain ile Masraflarımızı Yüzde 25 Oranında Azalttık Dev Şirketin CEO’sundan Bitcoin Yorumu Bitcoin Yükseliş Trendi Devam Edecek mi ?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır