Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Alman Fintech Devi ve Block.one’dan 100 Milyon Dolarlık EOS Yatırımı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Alman Fintech Devi ve Block.one’dan 100 Milyon Dolarlık EOS Yatırımı
Alman Fintech Devi ve Block.one’dan 100 Milyon Dolarlık EOS Yatırımı

© Reuters.  Alman Fintech Devi ve Block.one’dan 100 Milyon Dolarlık EOS Yatırımı© Reuters. Alman Fintech Devi ve Block.one’dan 100 Milyon Dolarlık EOS Yatırımı

Alman Fintech şirketi FinLab AG ve Blockchain yazılım platformu EOS.IO’nun geliştiricisi Block.one, 21 Mart’ta bugün, EOS yazılımını kullanan projeleri geliştirmek için 100 milyon dolarlık bir iş birliği yaptıklarını açıkladı.

FinLab-run fonu, Cayman adalarında kayıtlı Block.one tarafından işletilen EOS.IO platformunu daha da büyütmey amaçlamakta. Şirket, EOS.IO yazılımı için diğer girişim sermayesi şirketleriyle birlikte 1 milyar dolarlık bir fon vaat ediyor. Bu nedenle Finlab’ın ayrıdığı fon, EOS.IO’nun tohum sermayesinin sadece bir kısmını temsil ediyor.

EOS.IO, Ethereum’un ERC20 standart tokenleriyle desteklenen merkezi olmayan uygulamalar (DApps) için bir Blockchain mimarisidir. EOS.IO, Block.one tarafından geliştirilirken, açık kaynak platformu üçüncü taraflarca uygulamaya konulacak. Şirket kendini “Ethereum’a alternatif bir platform sunmak isteyen bir teknoloji tedarikçisi” olarak tanımlıyor.

EOS.IO, yeni bir Blockchain mimarisi kullanarak geliştirilmiş ölçeklenebilirlik ve serbest işlemlere odaklanan üçüncü nesil bir kripto para birimi yeniliklerinin ve blockchain projeleri dalgasının bir parçası. Şubat ayında araştırmacılar yeni, ölçeklenebilir bir BlockDAG – Blockchain’e alternatif bir şebeke yapısı tanıtmıştı.

Alman Fintech Devi ve Block.one’dan 100 Milyon Dolarlık EOS Yatırımı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Alman Fintech Devi ve Block.one’dan 100 Milyon Dolarlık EOS Yatırımı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Malta’daki Kripto Para Şirketi Malta Borsası’na Dahil Oluyor Enflasyon Verileri Sonrası Dolar ve Euro’nun İlk Tepkisi Ethereum Vakfı’ndan 3 Milyon Dolarlık Bağış! Sıcak Gelişme: Türkiye – 13 Milyon Liralık Kripto Para Hırsızlığında 23 Kişi Gözaltına Alındı Fenerbahçe Yöneticisi Açıkladı: Fener Ol Kampanyasına Bitcoin ile Bağış Yapılmak İsteniyor Gizlilik Koini ZCash, Uzun Süre Sonra Yeni Bir Borsada Listelendi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır