Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Skoda Minotti Bitcoin Ödemelerini Kabul Edeceğini Açıkladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Skoda Minotti Bitcoin Ödemelerini Kabul Edeceğini Açıkladı!
Skoda Minotti Bitcoin Ödemelerini Kabul Edeceğini Açıkladı!Çeşitli işletmeler ve hizmet sağlayıcılar son günlerde kripto para birimi ile yapılan ödemeleri kabul etmeye başladı. Bu furyaya katılan en güncel kurum ise Skoda Minotti oldu. Küresel piyasada tanınmış bir isim olan danışmanlık firması Minotti, artık müşterilerine verdiği hizmet karşılığında kripto para ödemesi kabul ediyor.

Skoda Minotti’den Büyük Bir Hamle

Az firmanın Bitcoin ödemesi kabul etmelerinin önde gelen sebeplerinden birisi de, fiyat volatilitesi. Bitpay gibi firmalar Bitcoin ile yapılan ödemeleri itibari paraya çevirirken, ödemenin yapıldığı zamanki birim fiyatı dikkate alarak bunu yapmaktalar. Durum böyle bile olsa, bir çok firmayı özellikle Bitcoin ödemesi kabul etme konusunda ikna etmek, ciddi anlamda zorluklara sebep olmakta.

Skoda Minotti olayında ise firma yetkilileri bu konuda bir zorluk görmüyor. Şirket bütün ABD içerisindeki danışmanlarına hizmet verirken, müşterilerinin aynı zamanda Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını da istiyor. Skoda Minotti’den yapılan açıklamaya göre müşterilerden gelen talep ve kripto para birimlerinin popülaritesi yüzünden böyle bir adım atılmış.

Skoda Minotti’den üst düzey yetkili Nick Ward ise hem blockchain hem de kripto para endüstrisinin uzun süreler kalıcı olduğunu düşünmekte. Sırf bu sebepten ötürü müşterilerine ister itibari para, isterlerse de kripto para ile ödeme yapma özgürlüğü sunmak istiyorlar ve kripto para ödemeleri konusunda işlemin tamamlanması açısından Coinbase ile anlaştılar. Hizmet için müşterilerden ekstra bir ücret ise talep edilmeyecek.

Skoda Minotti Bitcoin Ödemelerini Kabul Edeceğini Açıkladı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Skoda Minotti Bitcoin Ödemelerini Kabul Edeceğini Açıkladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

1 Milyar Dolarlık Kripto Para Transferi Sadece 0,001 Dolara Mal Oldu! Ünlü Yatırımcı Tim Draper, Bitcoin Yatırımından 5 Yılda 89 Milyon Dolar Elde Etti! Bitcoin, ayı çıkmazında mı? 5 uzmandan en güncel 5 yorum Bitcoin Tekrar 3.500 Dolara Yükseldi Bank of England Yetkilisi: Kripto Paralar Yetersiz ve Beni Endişelendirmiyor Rusya Bu Kripto Para Madencilerini Cezalandırmayı Düşünüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır