Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ödeme Kanallarında Ethereum Ağı

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Ödeme Kanallarında Ethereum Ağı
Ödeme Kanallarında Ethereum Ağı

Raider ödemeleri kanal ağının aerodinamik bir versiyonu ana etereum blok zincirinde başlatıldı. Dün harekete geçirilen başlatma, aylar sonra Raiden’dan sonra geliyor. Daha yaygın olarak “mikroraiden” olarak biliniyor. İlk kez bir ethereum test netinde başlatıldı. Projenin arkasındaki fikir, hala gelişmekte olan Raiden ağını daha basit bir şekilde ele alıyor. Bu , bitcoinin yıldırım ağına benzeyen mikro ödemeler için bir mekanizma sağlamaktır.

Yıldırım gibi Raiden, blok zincirinin üzerinde bulunan ikinci bir katman inşa ederek ethereum ağını ölçeklendirmenin bir yolu olarak tasarlanmıştır. İkinci katmanı kullanan katılımcılar, ethers veya ERC-20 uyumlu işaretleri gönderirken daha düşük bir maliyetle işlem yapmalarını sağlayan ödeme kanalları oluşturabilir.

Microraiden ile birlikte geliştirme ekibi, Raiden’ın piyasaya sürülmesi için daha karmaşık özelliklerden kaçınarak, merkezi olmayan uygulama (dapp) geliştiricilerinin ödeme kanallarını açmaları için araçlar oluşturmayı hedefledi.

“Dapp geliştiricileriyle konuşurken, birçoğunun yalnızca Raiden Network’ü çok yönlü çok-kanlı bir ödeme kanalı sistemi olarak kullanmak istediklerini fark ettiklerini, bir servis sağlayıcı birçok tekrar eden müşteriye hizmet sunuyor.” 

Github’da geliştirici Lefteris Karapetsas , yayımlanan sürümün koddaki hataları araştırmaya ve ödeme yapmak için yatırılabilecek maksimum Raiden belirteci sayısına (RDN) bir sınır koyulmasını amaçladığını .

“Bu, bir böcek lütuf ana net sürümüdür.Sadece az miktarda RDN kanal mevduatı olarak kullanılmasını öneriyoruz.Bu amaçla, maksimum mevduatını 100 RDN ile sınırladık.” 

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ödeme Kanallarında Ethereum Ağı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TradeSanta ve HitBTC ortaklığıyla işlem ücretleri tarihe karışıyor Quoine CEO’su: Bitcoin, 2019’un sonuna kadar en yüksek seviyesini aşacak Fed 2019’un üçüncü faiz indirimine giderken Bitcoin (BTC) henüz tepki vermedi Cardano 3% artışla 0,05385 seviyesinin üzerine çıktı Binance Chain’e geçecek ikinci önemli kripto parada büyük patlama Ethereum Durumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır