Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sınıf-Eylem Suit Hedefleri

Ana Sayfa » BORSALAR » Sınıf-Eylem Suit Hedefleri
Sınıf-Eylem Suit Hedefleri

Boks şampiyonu Floyd Mayweather, Jr tarafından desteklenen ilk madeni para teklifi (ICO), yeni bir sınıf davası şikayeti açıldı. Dava, Sohrab Sharma, Raymond Trapani, Robert Farkas ve William Hagner’in yanı sıra Centra Tech, Inc’i de sanık olarak ilan ederek onları ABD menkul kıymetler yasasını ihlal etmekle suçlayarak, sonuç olarak, mahkeme adına 30 milyon $ kazandıran bir jeton satışı ile suçladı. Kripto para birimi odaklı banka kartının geliştirilmesi. Dosyalama, firmanın iki kurucusunun kuruluştan ayrılmasının ardından bir aydan fazla sürdü. Centra’dan bir 31 Ekim blog yazısına göre Sharm ve Trapani, satışın tamamlanmasının ardından Projeden çıktıklarının yanı sıra New York Times’ın ICO ve ICO adlı bir profilini de çıkardılar.

Şikayette, davacı için avukatlar, Centra satışının menkul kıymetlerin kayıtsız olarak ticareti ve satışını gerçekleştirdiğini iddia etti.

“Centra İlk Madeni Para Teklifi (” Centra ICO “) ile bağlantılı olarak, Davalılar, Menkul Kıymet Kanununun doğrudan ihlali altında kayıtdışı menkul kıymetler sunarak ve satarak 30 milyon doların üzerinde dijital kripto para birimi elde ettiler.”

Şikayet, sanıkları Visa ve Mastercard kart ağlarıyla olan ilişkisinin niteliği hakkında yanıltıcı yatırımcılara yanı sıra sahte ekip üyelerini web sitesinde listelemekle de suçladı. Bloguna gönderilen bir bildiride, Centra ekibi “iddia edilen bir Centra Tokens alıcısı tarafından” açılan dava ile itiraz etti.

“Bu dava, Centra Tech’in Centra Tech’in ilk jeton teklifinin menkul kıymetlerin kayıtsız bir satışı olduğunu iddia ederek, çoğunlukla Centra Tech’le ilgili asılsız iddiaları tekrarladığı iddiasıyla ortaya çıktı: Davacı şikayetinde, iddiaları ve iddiaları taklit etmek için Menkul Kıymetler ve Mübadele Komisyonu diğer kriptocurrency offerors karşı açtı. “

“Centra Tech, şikayet edilen iddialara itiraz ediyor.”

Davacı Jacob Zowie, Komlossy Law ve Levi & Korinsky LLP tarafından temsil ediliyor. Mayweather’ın bir temsilcisi, yorum talebine derhal yanıt vermedi.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sınıf-Eylem Suit Hedefleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

WikiLeaks’in binlerce Bitcoin’i tehlikede olabilir İşte 4 ünlü uzman ve analistten dev Bitcoin fiyat tahmini Binance’in iOS Uygulaması Çıktı Ethereum (ETH) fiyatı 100 doların altına düşer mi? Alt Sezonu Başladı mı? 20’den Fazla Alt Koin, 2 Kat Artış Yaşadı Rus Parlamentosu, Kripto Paralar ile İlgili Kanunları İki Ay İçinde Görüşecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır