Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın Birlikte Çalıştığı Bankanın Yetkilisi, Şirkete Övgüler Yağdırdı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın Birlikte Çalıştığı Bankanın Yetkilisi, Şirkete Övgüler Yağdırdı
Ripple’ın Birlikte Çalıştığı Bankanın Yetkilisi, Şirkete Övgüler YağdırdıRipple’ın ortaklık yaptığı bankalardan birisi olan İsveç merkezli SEB bankasının üst düzey yetkilisi Paula Da Silva, yaptığı açıklamada Ripple’ın teknolojisine övgüler  yağdırdı. Para transferi konusunda Ripple’ın benzersiz bir çözüm sunduğunu ifade eden da Silva, geçtiğimiz Kasım ayından bu yana birlikte çalışmaya başladıkları Ripple’dan kurum olarak çok memnun olduklarını da sözlerine ekledi.

Partnerlik anlaşmasının ardından SEB’in Stockholm ve New York’daki ofislerini entegre haline getiren şirketin Ripple olduğunu aktaran da Silva, şunları söyledi:

”Ripple’ın finansal teknolojisini kullanarak SEB’in İsveç’teki hesapları ile New York ofisi arasında sürekli olarak gönderim yapmayı başarıyoruz. Bu gerçekten de çok önemli bir avantaj. Bu tarz invovatif ve başarılı şirketler ile çalışmanın böyle büyüleyici avantajları var. Bu hem bizler için, hem de bizim hizmetimizi satın alan müşterilerimiz için geçerli.”

Da Silva daha sonra sözlerine ise, tüm müşterilerinin bu anlaşmadan mutlu olduğunu belirterek, şöyle devam etti:

”Geçtiğimiz yıl bizden hizmet alarak uluslar arası para transferlerini SEB’in iki merkezi arasında yapan sadece bir müşterimiz vardı. Bu şu an bakınca gerçekten kulağa çılgınca geliyor. Ancak Ripple şirketi sayesinde bu konudaki payımızı arttırmayı başardık. Şu anda durumdan çok memnunuz ve hacim her geçen gün biraz daha artıyor. Bundan sonraki ana amacımız ve tüm çabamız, hali hazırdaki bu muhteşem sistemi daha da iyi yapmak olacak.”

Ripple’ın Birlikte Çalıştığı Bankanın Yetkilisi, Şirkete Övgüler Yağdırdı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın Birlikte Çalıştığı Bankanın Yetkilisi, Şirkete Övgüler Yağdırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analistler Bitcoin İçin Kritik Seviyeleri Açıkladı! Piyasa analizi: Bitcoin boğa koşusunu artıran beş güçlü etmen Barclays Yetkilisi: Şirketler İş Modellerini Blockchain’e Göre Ayarlamalı Kripto para borsası, Bitcoin fidyecileriyle bağlantılı çıktı Brezilya Yatırım Fonlarına Dolaylı Yoldan Bitcoin Satın Alma İzni Verdi New Yorklu Yargıç, Bitfinex’e Dava Açan Savcıyı Eleştirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır