Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bakkt CEO’su Bitcoin ve Kripto Para Devrimine İnandığımız İçin Sektörle İlgileniyoruz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bakkt CEO’su Bitcoin ve Kripto Para Devrimine İnandığımız İçin Sektörle İlgileniyoruz
Bakkt CEO’su Bitcoin ve Kripto Para Devrimine İnandığımız İçin Sektörle İlgileniyoruz

© Reuters.  © Reuters.

Bakkt Platformu kuruluş aşamasına geçtiği günden bu yana, kripto para meraklılarının yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. En son Bakkt Ceo’sunun yaptığı iddialı açıklamalar bu ilgiyi doruğa çıkardı. Bakkt CEO’su Bitcoin ve Kripto Para devrimine inandıkları için bu alana yatırım yaptıklarını açıkladı.

Bakkt’ın DoğuşuKripto para piyasaları büyük şirketlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. En son Intercontinental Exchange, Microsoft (NASDAQ:MSFT) ve Starbucks’ın ortaklaşa başlattıkları Bakkt Platformu projesi de bunun en önemli kanıtlarından biri. Bu üçlü Blockchain teknolojisinde ki ışığı gördüler ve dev bir yatırım yapmaya karar verdiler.

Altyapı geliştirmelerini tamamlayan Bakkt platformu, önümüzdeki ay piyasaya sunulmaya hazırlanıyor. Tabi zaman daraldıkça, oluşan ilgi ve merakta aynı oranda artmaya devam ediyor.

Fornute‘ın haberine göre, kurulan Bakkt şirketi işe ilk olarak, tecrübelerinden yararlanmak için, eski Coinbase başkan yardımcısı Adam White bünyesine katarak başladı. Bu transfer diğer şirketlere atılmış büyük bir çalımdı.

Bakkt CEO’su Bitcoin ve Kripto Para Sektörüne Niçin Girdiklerini AnlattıKripto para piyasaları içinde bulunduğumuz yıl boyunca neredeyse tamamen düşüş trendindeydiler. Fakat şirketler, kripto para birimlerinin düşüsüyle ilgilenmiyorlar. Onlar için önemli olan en büyük şey, kripto para piyasalarında ki günlük işlem sayısı. Çünkü bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Bakkt Şirketi Ceo’su da yaptığı açıklamada buna dikkat çekiyor:

“… Kripto para piyasaları kendi yollarına gidiyor, boğa ve ayı piyasaları görüyoruz. Biz tabi ki bunları iliyoruz ve kendimize göre çıkarımlar yapıyoruz. Ancak bizim için önemli olan önemli olan, tüm kripto para birimlerindeki günlük işlem sayısının yıldan yıla artmasıdır. Biz devrimin yakında gerçekleşeceğine inanıyoruz.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bakkt CEO’su Bitcoin ve Kripto Para Devrimine İnandığımız İçin Sektörle İlgileniyoruz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ekonomik durağanlık, Bitcoin ve kripto paraları nasıl etkileyecek? Ripple (XRP) Milyarlarca Dolarlık Müzik Endüstrisine Yatırım Yapıyor Tim Draper, Arjantin’e Bitcoin’i Ulusal Para Birimi Yapmasını Önerdi Doğum günün kutlu olsun Ethereum Varlık Yönetim Devi Fidelity, Bir Kripto Para Firmasına Yatırım Yaptı! Portekiz’den Vergi Hamlesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır