Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Vs R3 Davasının Şartları Belli Oldu! Ripple Şartları Kabul Etmişe Benziyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Vs R3 Davasının Şartları Belli Oldu! Ripple Şartları Kabul Etmişe Benziyor
Ripple Vs R3 Davasının Şartları Belli Oldu! Ripple Şartları Kabul Etmişe Benziyor

© Reuters.  © Reuters.

Ripple Labs Inc., 10 Eylül tarihinde yayınladığı resmi bir basın açıklamasında, R3 HoldCo LLC, R3 LLC ve XRP II, LLC, arasındaki ”öne çıkan davada” anlaşmaya varıldığını açıklamış ancak anlaşmanın ne gibi şartlar içerdiğini ve davadan neden vazgeçildiğini tam olarak belirtmemişti. Ripple Labs ve R3 Konsorsiyumu arasındaki dava olayı 2017 yılının Eylül ayında ortaya çıkmıştı ve ciddi bir sükse yapmıştı.

R3’ün Ripple’ı dava etme sebebi olarak, aralarında yaptıkları özel bir anlaşma gereği Ripple’ın, 5 milyar kadar XRP tokenini 0.0085 dolardan satması gerekiyordu ancak daha sonra iddiaya göre Ripple buna uymadı. İddiaya göre Ripple, söz verdiği anlaşmanın şartlarına uymayı kabul etti ve R3 firmasına 0.0085 dolar fiyatı üzerinden 5 milyar XRP verdi. Şu an sirkülasyonda yaklaşık olarak 40 milyar XRP tokeni bulunuyor ve 5 milyar XRP tokeninin daha piyasalara salınması, ciddi bir fiyat düşüşü yaratabilir.

Ripple Foundation şu an elinde 60 milyar XRP tutuyor ki bunlar sirkülasyonda olan 40 milyarın haricinde olan tokenler. Bir çok analist ve XRP aleytarı kişi, Ripple firmasının eninde sonunda bu 60 milyar tokeni piyasaya sürüp bir anda kaçacağını iddia etse de, proje bir hayli umut verici ilerliyor. Bugün yaşanan ve bütün piyasanın yeşil bir durum almasına sebep olan artışlar, XRP’yi de etkiledi ve söz konusu alt koinin 24 saat içerisinde %6 üzerinde artmasına neden oldu.

Ripple Vs R3 Davasının Şartları Belli Oldu! Ripple Şartları Kabul Etmişe Benziyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Vs R3 Davasının Şartları Belli Oldu! Ripple Şartları Kabul Etmişe Benziyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Craig Wright: Binance Gücünü Fuhuş İçin Kullanıyor! Bitcoin ABD Menkul Kıymetler Borsasından bağımsızlığını ilan edebilir Bitcoin 10.000 Doların Altına Mı Düşecek? Stellar (XLM) SDEX Borsasını Yayına Almaya Hazırlanıyor! SDEX Yayın Tarihi Ne Zaman? Binance’de CELR  ICO Satışı Tamamlandı Bitcoin borsası Bitfinex’in akıbeti Mt. Gox’a benzeyebilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır