Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Parasının İlk Listeleneceği Borsa Belli Oldu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Parasının İlk Listeleneceği Borsa Belli Oldu
Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Parasının İlk Listeleneceği Borsa Belli Oldu

© Reuters.  © Reuters.

Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşlerin sahibi olduğu Gemini borsasının kendi stabil koin projesi olarak lanse edilen GUSD, kripto para camiasında gündemi domine etmeye devam ediyor. Son olarak Gemini, resmi Twitter hesabından bir tweet atarak GUSD’nin BiBox kripto para borsasında listeneleceğini duyurdu.

Amerikadaki ilgili kurumların da onayını alarak geliştirilen proje, Tether’e çok ciddi bir rakip olarak beklenirken, GUSD’nin ilk listeneceği borsa olma özelliğini de taşıyan ve Çin merkezli bir platform olan BiBox resmi hesabından da bu haber doğrulandı. Atılan tweette, şunlar söylendi:

”GUSD ile ilk resmi partner olacağımız için oldukça mutluyuz. Tebrikler!”

Kripto para camiasına bomba gibi düşen ve stabil kripto para özelinde gerçekten de önemli bir gelişme olarak nitelendirilen GUSD projesi ile ilgili Gemini resmi Twitter hesabı daha sonra şu ifadeleri kullandı:

”Gemini Dolar hem kalitesi hem güvenilirliği hem de yetkili merciilerin onayını alması ile önemli bir proje olmayı başarmıştır. Günümüze gelene dek, kripto para sektörü güvenilir ve düzenlenmiş bir stabil kripto para eksikliğini çok çekti ancak GUSD ile bu sorun çözülecek.”

Ethereum Blockchain’i üzerinde bir ERC 20 tokeni olarak fonksiyon görecek olan GUSD’yi kullanıcılar borsa hesaplarına dolar yatırdığında direkt olarak kullanma şansına sahip olacak.

Bakalım bu denli büyük bir ‘hype’ yaratan GUSD gerçekten de söylenildiği gibi sektörün kanayan yarasına çare olmayı başarıp, birçok büyük kurumsal yatırımcının kripto para sektörüne gelmesine yardımcı olabilecek mi?

Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Parasının İlk Listeleneceği Borsa Belli Oldu isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Parasının İlk Listeleneceği Borsa Belli Oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

20 Kasım Bitcoin analizi: BTC ağır kayıplar veriyor! Dünyada şu anda 11 unicorn blok zincir var, Binance, Ripple ve Coinbase de listede Binance, TUSD Stabil Koin Paritelerini Arttırıyor – XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens Eklendi! Keskin yükselen Bitcoin için düzeltme mi yoksa dev ralli mi geliyor? Blockchain Şirketlerine Bağlı Yeni Bir ETF Oluşturuluyor Türk Halkının Bitcoine Sahip Olma Oranı ABD Dahil Tüm Avrupayı Geçiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır