Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bir sonraki boğa koşusunda şahlanması beklenen 3 kripto para

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bir sonraki boğa koşusunda şahlanması beklenen 3 kripto para
Bir sonraki boğa koşusunda şahlanması beklenen 3 kripto para

© Reuters.  © Reuters.

Bu yazımızda, bir sonraki boğa koşusunda şahlanması beklenen 3 kripto paradan bahsedeceğiz. Eğer bir sonraki boğa koşusunda sizi zengin edebilecek kripto para arıyorsanız, OAX, HOT ve XLM para birimlerini yakın mercek altına yatırabilirisiniz.

Sizi zengin edebilecek 3 kripto paraBoğa ve Ayı piyasasında bir kripto para tacirinin düşünce şekli tamamen farklıdır. Son büyük boğa koşusu sırasında, iki tür para birimleri pump gördü. Bunlar, düşük piyasa hacmi olanlar ile çok düşük fiyata sahip olanlar.

Bu yüzden, büyük borsalarda listelenmiş adanmış ekibe sahip düşük piyasa hacmine sahip olan para birimlerinin boğa koşularında rakiplerine fark attığına bir çok kez şahit olduk.

Bu yazımızda bir çoğu tarafından pek de bilinmeen düşük market hacmine sahip ama ciddi potansiyeli olan bir para biriminden bahsedeceğiz: OAX! OAX, bir sonraki boğa koşusunda rakiplerine hız anlamda fark atması mümkündür.

Piyasa duyarlığı, 2018 yazından itibaren yılın 4. çeyreğine doğru değişmeye başladı. Teknik analizler, Aralık ayında boğa koşusu görebileceğimiz yönünde.

2017’de gerçekleşen son boğa koşusunda üste de bahsettiğimiz şekilde iki tür par birimlerinin fiyatlarında pump gördük. Bunlardan ilki, market hacmine bakılmaksızın token başı fiyatı düşük olan para birimleriydi. İkinci ise, çok düşük piyasa hacmine sahip olan para birimleriydi.

Kripto paralara ahakkında tecrübesi olmayan çoğu, kripto para biriminin piyasa hacmiyle gerçek değerinin önemini kavrayamaz.

Söz konusu üç para birimizden ilki, Binance’da listelenmiş olan OAX, ikincisi HOT ve üçüncüsü XLM.

OAXOAX projesine daha dataylı başka bir yazımızda değineceğiz. Sadece proje hakkında şunu diyebiliriz ki, proje DEX odaklı. DEX‘te ölçekleme sorunlarına tabaka 2 çözümünü getiriyor. Konu ile en etkileyici kısım ise, zincir dışı emir defteri sunuyor, zincir dışı bir defteri yönetme ve kullanıcıların varlıklarının gözetim altına alınmaması gibi sıradışı çözümler sunuyor.

HOTHolochain, ana akım İnternet kullanıcılarına hizmet vermek için tam işlevli merkezi olmayan uygulamalara olanak tanıyan bir barındırma platformudur. Bu uygulamalara muazzam kullanım hacimlerinde barındırmak ve yönetmek için gereken büyük ölçeklenebilir kripto-muhasebe altyapısını sağlar. Devamı için TIKLAYINIZ

STELLARStellar’ı zaten anlatmaya gerek görmüyoruz. Konu ile ilgili sizi iki yazımıza yönlendirmek istiyorum.

1- Stellar (XLM) mı Ripple (XRP) mı?

2-Stellar Lumen (XLM) Yakında 1 Dolar Olabilir!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bir sonraki boğa koşusunda şahlanması beklenen 3 kripto para - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin Yaratıcısı Bitcoin’in 2017 Yılındaki Fiyat Artışına ICO Patlamasının Sebep Olduğunu Düşünüyor Uzman görüşü: 6 aya kadar Bitcoin’in 5000 doları geçeceğini ummayın! Electroneum ETN Geleceğin PayPalı Olabilir mi? Apple, Google, Facebook, Amazon, Tesla Hisseleri Ethereum Ağında İşlem Görebilir Bitcoin Fiyatı Neden Beş Ay İçinde İlk Defa 5.000 Doların Üzerinde İşlem Gördü? 45 milyon dolarlık Bitcoin Cash ve Bitcoin’in SIM kart ile hortumlandığı iddia ediliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır