Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’i 100 Kat Arttıracak Fiyat Tahmini, Çarpıcı Ethereum, Stellar ve Bitcoin Yorumu, Ripple’a Yönelik Gelişmeler: Öne Çıkan: Cardano, IOTA ve Nano Haberleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’i 100 Kat Arttıracak Fiyat Tahmini, Çarpıcı Ethereum, Stellar ve Bitcoin Yorumu, Ripple’a Yönelik Gelişmeler: Öne Çıkan: Cardano, IOTA ve Nano Haberleri
Bitcoin’i 100 Kat Arttıracak Fiyat Tahmini, Çarpıcı Ethereum, Stellar ve Bitcoin Yorumu, Ripple’a Yönelik Gelişmeler: Öne Çıkan: Cardano, IOTA ve Nano Haberleri

2/2


2/2

Bitcoin’i 100 kat arttıracak fiyat tahmini, çarpıcı Ethereum, Stellar ve Bitcoin yorumu, Ripple’a yönelik gelişmeler ve daha fazlası ile kripto dünyasındaki en güncel haberlerle yatırımınıza değer katın.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler
Kripto girişim kapitalisti Lou Kerner, Bitcoin’in yeni altın olma yolunda ilerlediğini söyledi. New York merkezli CryptoOracle’nın kurucu ortağı Bloomberg’le yaptığı röportajda Bitcoin’in piyasa değerinin gümüşü geçtiğini ve kripto para biriminin nihayetinde internetten daha büyük bir oyun değiştirici olacağına inandığını söyledi. CryptoOracle’nın kurucu ortağı konuya yönelik şunları söyledi:

Bugün için gelişen şey (Bitcoin) bir değer deposu. Ve bugün, ana değer deposu altındır. 8 trilyon dolarlık bir şey. Bugün Bitcoin 60 milyar dolar civarında, bu yüzden altın değerinin baskın bir değer deposu olarak yerini alma şansına sahip olduğunu düşünüyorum; bu durumda bugünkü seviyesinden 100 kat daha fazla çıkabilir.

Ripple (XRP)’a yönelik haberler
Ripple, şirketin kıdemli başkan yardımcısı Asheesh Birla ile yeni bir röportajın genişletilmiş bir videosunu yayınladı. Birla videoda, xRapid’den bahsediyor ve 2019’daki XRP tabanlı sınır ötesi ödeme çözümü için beklenenin ötesine bakıyor. Bu arada XRP, Internet Archive sayesinde yeni benimsenme görüyor. İnterneti popüler Wayback Makinesi’nde arşivleyen şirket, şimdi XRP’de bağış kabul ediyor.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler
Bitcoin topluluğundan Trump yönetimine kadar, Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, 2018’i son mesajlarının listesini tweetleyerek kapattı. Aşağıda konu başlıklarını bulabilirsiniz.

  • Açık donanım hareketi
  • Bitcoin’in hayatta kalma kültürü ve faydaları
  • Lightning Network’te ilerleme sağlama yeteneği ve herhangi bir ICO fonu
  • Stabil kalan ulusal fiat para birimleri
  • Huzurlu bir dünya düzenini sürdüren hükümetler
  • Subreddit buttcoin
  • Twitter

Stellar Lumens (XLM)’e yönelik haberler
Yahoo (NASDAQ:AABA) Finance ile yeni bir röportajda, Stellar kurucu ortağı Jed McCaleb, Mt. Gox’un ortak kurucusu ve Ripple, yıllarca süren ayı piyasasına rağmen kripto pazarında uzun görüşlere sahip olduklarını belirtiyor. Jed McCaleb konuya yönelik şunları söyledi:

İnsanlar kripto paralar düştüğünde komik olur. Benim görüşüme göre, hala yol yukarı. Zirveden aşağı doğru, ama genel olarak, yukarı doğru. Fiyata bu kadar odaklanmıyoruz. Bizim için çok önemli değil. Ancak fiyatlar yükseldiğinde, daha fazla insanın sektörle ilgilendiği ve paranızın daha fazla şey yapma yeteneği olduğu anlamına geliyor.

Jed McCaleb farklı kullanım durumlarının farklı platformlar gerektireceğini düşünüyor. Jed McCaleb konuya yönelik şunları söyledi:

Bitcoin’in iyi olduğu, bazılarında Ethereum’un iyi olduğu, bazılarında da Stellar’ın iyi olduğu şeyler var. Ve hiçbiri her şeyi iyi yapamıyor. Bu sadece yazılımın işleyiş şekli değil.

Cardano (ADA)’ya yönelik haberler
Charles Hoskinson 2018’e, YouTube’da uzun bir yıllık gözden geçirme videosu ile bakıyor. Cardano’nun kurucusu videoda, nispeten genç platformun şu anki durumundan bahsediyor ve yıl boyunca yapılan kilit kilometre taşlarını vurguluyor.


IOTA (MIOTA)’ya yönelik haberler
IOTA, uzun bir yılın inceleme raporunu yayımladı. Raporda, IOTA’nın yeni ortaklıkları, teknolojik ilerlemesi, ekosistem gelişimini ve 2019’da ne olacağının kısa bir önizlemesi yer alıyor. Raporda konuya yönelik şu ifadeler yer alıyor:

IOTA her zaman açık kaynaklı bir taban projesi olacak. Vakfın, toplumun kalkınma, araştırma ve benimsenme konusundaki katılımını yeni yılda çok daha etkileşimli ve açık hale getirme planları var ve neredeyse hemen başlıyor.

Nano’ya yönelik haberler
Nano’daki ekip, geçen yıl içindeki ilerlemesini de tekrar ediyor. Yeni bir mesajla 2018 yılında anahtar bültenleri, işe alınanlar ve olaylar vurgulanıyor.


Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Bitcoin’i 100 Kat Arttıracak Fiyat Tahmini, Çarpıcı Ethereum, Stellar ve Bitcoin Yorumu, Ripple’a Yönelik Gelişmeler: Öne Çıkan: Cardano, IOTA ve Nano Haberleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’i 100 Kat Arttıracak Fiyat Tahmini, Çarpıcı Ethereum, Stellar ve Bitcoin Yorumu, Ripple’a Yönelik Gelişmeler: Öne Çıkan: Cardano, IOTA ve Nano Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD Savunma Departmanı Tesisi, Kripto Para Madencilik Tesisine Dönüştürülecek! İsrail Merkez Bankasının Yeni Araştırması, Dijital Şekel’in Gerekli Olmadığını Vurgulamakta Flas Haber: Kanada Merkezli Bitcoin Borsası Hacklendi Tüm Fonlar Gitti. Fransa Merkez Bankası Başkan Yardımcısından Dijital Avro Yorumu Ethereum 100 doların altına düşer mi? Bakkt’ın Bitcoin sözleşmeleri için beklenen tarih resmen açıklandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır