Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Trump Yönetimi ile XRP’nin Geleceğini Konuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Trump Yönetimi ile XRP’nin Geleceğini Konuştu
Ripple Trump Yönetimi ile XRP’nin Geleceğini Konuştu

© Reuters.  © Reuters.

Ripple Trump yönetimi ile XRP sistemini müzakere ettiği ortaya çıktı. Böylesi bir gelişme XRP yatırımcılarına güven verirken Ripple’ın SEC baskısından kurtulmak için çözüm aradığı yorumlarına yol açtı.

Ripple Trump Yönetimi ile YanyanaRipple’in baş pazarlama stratejisti Cory Johnson, Ripple olarak Trump yönetimine XRP hakkında brifing mahiyetinde görüşme yaptıklarını açıkladı.

Beyaz Saray’ın kripto paralara yaklaşımı hakkında sorulan soruya Johnson, Trump yönetiminin kripto paralar hakkında kapsamlı analizler yaptığını vurguladı.

“Bu alanda yapılacak çok iş olduğu doğru. Olaya Beyaz Saray açıksından yaklaşacak olursak. Düşünsenize Bitcoin madenciliğinin %80’ini Çin’e kaptırmışsınız. Ether madenciliğinin ise çoğu gene Çin’lilerin elinde. XRP’ye bakacak olursak bu sistemde madencilik yok. Dış kaynaklı bir kontrol olmadığı gibi çevresel açıdan bakıldığında enerji harcanması maliyeti de yok. XRP elinde tutanlara bambaşka bir güç vadediyor. Bu manada görüştüğüm yetkililer buradaki gücün ve ne anlama geldiğinin farkında”

Çin’in Bitcoin Madenciliğini Ele Geçirmesi Haberi için Tıklayın

Johnson’a Beyaz Saray’da görüştüğü yetkilinin hangi makamda olduğunu ve görüşmelerin özelde hangi boyuta kadar vardırıldığı yönündeki soruyu ise cevapsız bıraktı.

“Şakayla karışık şunu da söyleyebilirim ki biz ne Tanrı hakkında ne de para hakkında konuştuk. Ama aslına bakarsanız bu ikisi hakkında da konuşmuş olduk. Bu benim Washington’daki yetkililerle ilk görüşmem değil. SEC’deki ya da diğer denetleyici kurumlardaki görevlilerle ne kadar oturup kalkıyorsam politikacılarla da o kadar oturup kalkıyorum. Kendini Ripple’ın ve XRP’nin tanıtıma adamış çok kaliteli bir ekibimiz var. Ve üst düzey görüşmeleri yalnızca ABD’de değil Dünya’nın dört bir köşesinde gerçekleştiriyoruz.”

Ripple’ın Baş Belası: SECSEC’in yani nam-ı diğer ABD Tahvil ve Borsalar Komisyonu’nun XRP hakkında vereceği karar sorulduğunda ise Johnson karar gününün belki de asla gelmeyeceğini söyledi.

Beni görenlerin bıkıp usanmadan sordukları soru hiç şüphesiz “SEC sizce ne zaman kararını vercek?” sorusudur. Bana kalırsa cevap basit: hiçbir zaman.

SEC’in ortaya çıkan her bir kripto para ya da tokene tek tek isim vereceğini hiç zannetmiyorum. Bitcoin ve Ether’in ne olup ne olmadığını tanımlamaları konusunda içlerinin rahat olduğunu da hiç zannetmiyorum. Bence bu sınıflandırma ve tanımlama işine keşke hiç girmeseydik diyorlardır.

Tüm röportajı bu linkten okuyabilirsiniz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Trump Yönetimi ile XRP’nin Geleceğini Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Atanan SEC Üyesi, Bitcoin ETF’si Lehine Oy Verebilir Mi? Sular Durulmuyor! Coinbase’in Üst Düzey Yetkilisi İstifa Etti Binance DEX Hacimlerini Harmony Domine Ediyor Düşüşler onun umrunda değil: Tim Draper çılgın Bitcoin tahminini yineledi Kripto para sektörünün hacmi, 300 milyar doları aylar sonra tekrar aştı Almanya Merkez Bankasına Göre Bitcoin ve Kripto Paralar Finansal İstikrar İçin Tehdit Değil

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır