Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON ve NEO Yükselmeye Devam Ediyor, Piyasa Genelinde Durgunluk Hakim

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON ve NEO Yükselmeye Devam Ediyor, Piyasa Genelinde Durgunluk Hakim
TRON ve NEO Yükselmeye Devam Ediyor, Piyasa Genelinde Durgunluk HakimKripto para piyasasındaki bazı koinler yeşile bürünmüş durumda. Piyasanın en büyük koini olan Bitcoin an itibariyle 0.40 oranında artış yaşarken NEO ve TRON gibi koinler daha büyük çaplı artışlar yaşıyorlar.

Piyasanın en büyük dokuzuncu koini olan TRON son 24 saat içerisinde yüzde 6.54 oranında artış yaşarken bu oran piyasanın en büyük 16.koini olan NEO için yüzde 6.85 düzeyinde.

Piyasaya Genel Bakış

Kripto para piyasasındaki Ethereum ve TRON gibi bazı koinler, geçtiğimiz hafta yaşanan gelişmeler doğrultusunda orta çaplı artışlar yaşadılar.

Ethereum ağında yaşanması beklenen Constantinople forku, yatırımcıların Ethereum’u epey yakından takip etmelerine yol açıyor. Ethereum ağını geliştireceği düşünülen bu forkun 14-18 Ocak tarihleri arasında yaşanması bekleniyor.

TRON ise BitTorrent tokenın tanıtımıyla birlikte kayda değer oranda artışlar yaşadı. BitTorrent tokenının whitepaperından bir kesit şu şekilde:

“Kriptografik bir token oluşturmak için elbette mevcut BitTorrent protokolünde gelişmeler yapacağız. Ancak ileride yapılacak değişiklikler çok daha büyük çaplı olacak.”

Kripto para sektöründeki bazı isimler piyasanın yakın gelecekte bir sıçrama yapıp yükselişe geçeceğini düşünüyorlar. Bazı analistler ise bunun tam tersini düşünüyor ve “ayı” piyasasının yakın olduğunu öne sürüyorlar.

Kripto paralar bu yıl içerisinde ne yönde performans sergileyecekler göreceğiz. Bu süreç zarfında Ethereum ve TRON gibi ağlarda yapılan iyileştirmeler, bu koinlerin diğerlerine kıyasla daha iyi bir performans göstermesine yol açabilir.

Ne var ki bunun da kesin olmadığını belirtmekte fayda var. Sosyal medyada Crypto Dog lakabıyla tanınan bir analist, Ethereum fiyatının bir süre daha sıçrama yapmayacağı görüşünde.

TRON ve NEO Yükselmeye Devam Ediyor, Piyasa Genelinde Durgunluk Hakim isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON ve NEO Yükselmeye Devam Ediyor, Piyasa Genelinde Durgunluk Hakim - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hızına yetişilemiyor – Samsung kripto cüzdanı Ledger’a yatırım yaptı ABD’nin Bitcoin Atağı Flaş kripto para haberleri: Ripple (XRP) önemli bir ortaklık kurdu, ünlü analistten yeni Bitcoin tahmini ve daha fazlası… Holo ve Pundi X Yükselirken, Lider Kripto Paralar Yatay Seyrediyor Roger Ver: Bitcoin’in Asıl Değerleri Artık BTC’de Bulunmuyor Ama BCH’de Mevcut Araştırma: Her 7 Çin Vatandaşından 1’i, Kripto Para Yatırımı Yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır