Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Brad Garlinghouse: Ripple kapansa bile XRP yoluna devam eder

Ana Sayfa » GÜNCEL » Brad Garlinghouse: Ripple kapansa bile XRP yoluna devam eder
Brad Garlinghouse: Ripple kapansa bile XRP yoluna devam eder

© Reuters. © Reuters.

Ripple kapansa bile XRP yoluna devam edecek dedi Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kısa bir süre önce şirket elemanı Monica Long ile katıldığı Ne İstersen Sor (Ask Me Anything-AMA) programında.

Ripple kapansa bile XRP ticarete devam edecektirAMA oturumunda (online bir programı ), Bayan Long, Brad Garlinghouse’dan XRP‘nin bir güvenlik olup olmadığını sordu.

Brad Garlinghouse şöyle cevap verdi:

Bence XRP’nin bir güvenlik olmadığı çok açık. Bunun için bir sürü temel katman var. Düşündüğüm en önemli şeylerden biri… eğer Ripple şirketi kapanırsa… XRP dünya çapında yüzün üzerinde borsada işlem yapıyor ve XRP ticarete devam edecek.

Ripple, XRP ekosisteminde önemli bir katılımcı… ancak daha birçok katılımcı var…

(Ayrıca Bakınız: 2019 boğa koşusunda XRP en uzun soluklu koşucu olabilir, işte sebebi!)

2018 az sayıda kurumsal yatırımcı gördüAMA oturumunda Brad Garlinghouse, Kurumsal Yatırımcıların kripto yatırımı konusundaki 2018 öngörüsünün 2019’a ertelenmesi gerektiğini belirtti.

Bir tahminimde yanlış çıktım… 2018’in kurumsal yatırımcılardan dijital varlık pazarlarına artan bir katılımın olacağı bir yıl olacağını düşünmüştüm.

Sanırım bunu gerçekten göremedik. … çok küçük miktarlarda katılım olmuştur. Ve bence sektör büyük ölçüde katılacak kadar olgunlaşmadı..

Bu yüzden 2019’a kadar bu tahmini zorlayacağım, önümüzdeki seneyi dört gözle bekliyorum

SEC’in Bitcoin ETF konusunda işi zorBrad Garlinghouse, SEC’deki bekleyen Bitcoin ETF hakkında da konuştu . Durumun hassasiyetinden ötürü, SEC’in işi oldukça zor.

Bay Garlinghouse, 2018’in, BTC madencilik gücüne daha fazla yoğunlaşmasında SEC’den yardım almadığını da ekledi. Bu merkezi güç, manipülasyon risklerini artırıyor, dedi.

İlginizi çekebilecek başka yazılarSEC, Bitcoin ETF’si için “sıfır” manipülasyon diyecek mi? Tıklayınız

Ripple yoluna devam ediyor – 7 kıtada yüzbinlerce otelde XRP ile ödeme yapabilirsiniz! Tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Brad Garlinghouse: Ripple kapansa bile XRP yoluna devam eder - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Blockchain Yatırımcısı Vinny Lingham: ”Bitcoin Hükümetlerin Para Üretme Kabiliyetini Tehdit Ediyor” İşte piyasayı zehirli bir yılan gibi sokan Bitcoin Cash (BCH) hash savaşının iyi ve kötü hali Vitalik, Bitcoin Cash savaşı hakkında konuştu: “İzlemek için teşvik edici.” Bitcoin Cash Hard Fork’u: Bitcoin.org Yöneticisi Cobra, Desteklediği Adayı Değiştirdi 800.000 Dolarlık XRP Tabanlı E-Dolandırıcılık, Güney Kore Yetkilileri ve FBI Tarafından Yakalandı Bitcoin golden cross tamamlanmak üzere: Altcoinler nasıl etkilenecek?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır