Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Pundix ortaklık haberleri ile ivme kazanmaya başladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Pundix ortaklık haberleri ile ivme kazanmaya başladı!
Pundix ortaklık haberleri ile ivme kazanmaya başladı!

© Reuters.  © Reuters.

Pundix ortaklık haberleri sonrası hareketlenmeye başladı. PundiX (NPXS), Endenozya kökenli global tarımda devrim oluşturmayı amaçlayan HARA şirketiyle işbirliği anlaşması imzaladı.

Pundix ortaklık haberleri NPXS tokenı hareketlendirdiBu anlaşma ile birlikte, dünya genelinde milyonlarca çiftçinin XPOS kullanımına sunulacak. Böylelikle hem veri toplaması hem de finans katılımını kolaylaştıracaktır. Proje ilk olarak Endonezya’da başlayacak sonra diğer gelişmekte olan ülkelere yayılacaktır.

“HARA, öncelikle Güney ve Güneydoğu Asya olmak üzere Latin Amerika ve Doğu Afrika’da 7 öncelikli tarım pazarını hedeflemektedir.”

Projenin gelişmiş ülkelerde değil de gelişmekte olan ülkeleri hedef almasının temel nedeni bu bölgelerin henüz ekonomik koşulların yetersizliğidir. Gelişmekte olan ülkelerin çoğunda ana ekonomi tarıma dayanmaktadır. Bu bölgelerde bankacılık altyapısı istenilen seviyenin çok altındadır. Bu proje sayesinde bölgenin refah seviyesinde artış olacağı muhakkak!

Çiftçiler sadece PundiX‘in sunmuş olduğu bankacılık hizmetlerinden yararlanmayacak, aynı zamanda HARA ile işbirliği sayesinde gelişmiş tarım tekniklerinden yararlanacak, böylece üretimlerini arttırabilmeleri için teknik destek alacaklar.

HARA’nın kurucusu ve CEO’su Regi Wahyu, PundiX ile yaptıkları işbirliğinin önemine şöyle değindi:

“Şu ana dek çiftçilerden topladığımız veriler ulaşıma, işletmelere, tüketicilere ve de devlete faydası dokunuyordu. PundiX’in eko-sistemimize dahil olmasıyla birlikte bulmacadaki eksik parça tamamlanmış olacak ve böylece küresel olarak hedefimizdeki banka altyapısının yetersiz olduğu bölgelerde dijital ödemelerin yolu açılmış olacak!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Pundix ortaklık haberleri ile ivme kazanmaya başladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Zcash ve Monero vites artırdı… Daha fazla kazanım mümkün mü? Ukrayna Eski Başbakanı, Yolsuzlukla Mücadele İçin Blockchain’i Düşünüyor ABD’li Ünlü Milyarder: Bitcoin’e (BTC) İlgi Duymuyorum Ünlü Saat Üreticisi Hublot, Bitcoin’in 10. Yılı İçin Ürettiği Saati Satışa Sundu! Kripto Para Borsası Bitfinex’i Hacklemekle Suçlanan İki İsrailli Kardeş Tutuklandı! Tone Vays, Neden Monero’yu Eleştirdiğini Açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır