Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’i Bekleyen Fırtınalar Sert Rüzgarlara Sebep Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’i Bekleyen Fırtınalar Sert Rüzgarlara Sebep Olabilir
Bitcoin’i Bekleyen Fırtınalar Sert Rüzgarlara Sebep Olabilir

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin rüzgarının etkisi sürekli farklı yönde esiyor. Kripto para fiyatlarındaki değişimlerin etkisi sürekli değişirken, yatırımcıların fiyatlar konusunda endişe eden yatırımcılar, 2.500 dolar seviyesine kadar düşüş endişesi dolayısı ile tepki görüyor ve fiyatların yükselmesi yerine düşmesinden endişe edenlerin sayısında sürekli olarak yeni artışlar yaşanıyor. Bitcoin fiyatının düşmesinden ötürü 4.000 dolar seviyesinin neden bir türlü tutmadığı ve dengelenme sürecinde olmadığı konusunda endişe eden yatırımcılar, fiyatların yükselmesi ve düşmesi konusunda beklenti dahilinde kaldılar ve ortada kalan yatırımcılar, ne yapacak olduklarını henüz tam anlamı ile düşünemiyorlar.

Bitcoin endişe yaratıyor
Bitcoin henüz kripto para sahipleri tarafından ”kesin yükselecek” diyebilecek oldukları bir yatırım değil ve bir süre mecburen beklemek zorunda. Bitcoin sahipleri, kripto paralar konusunda ne yapacak oldukları ve fiyatların yükselip yükselmeyecek olduklarına bağlı olarak bir süre boyunca beklemek zorunda kalacaklar gibi görünüyor. Bitcoin 4.000 dolar seviyesinin üzerine çıkması durumunda tekrar alımlara olan ilgi artarsa, yatırımcıların alımlarının artmasına bağlı olarak satışların artması bekleniyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu yatırımcılara bağlı değişiyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’i Bekleyen Fırtınalar Sert Rüzgarlara Sebep Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sahte Satoshi yeni bir iddia ile tekrar gündemde Ethereum uygulamasının cüzdanını boşalttılar: 1000’lerce ETH çekildi Bu model, Bitcoin’i aylardır beklenen seviyeye götürüyor Kripto Para Kışını Atlatmaya Çalışan Hint Traderlar: Uyumuyorduk, Kış İçin Dinleniyorduk İddia: Coinomi Cüzdanındaki ‘Kritik Bir Açık’, Özel Anahtarları Açığa Çıkartıyor! Bitcoin 3.650 Doları Geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır