Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

eToro: XRP ‘Kripto Para Sosyal Medya Savaşını’ Kazanıyor – İşte Anket Sonuçları

Ana Sayfa » GÜNCEL » eToro: XRP ‘Kripto Para Sosyal Medya Savaşını’ Kazanıyor – İşte Anket Sonuçları
eToro: XRP ‘Kripto Para Sosyal Medya Savaşını’ Kazanıyor – İşte Anket Sonuçlarıİngiltere menşeli eToro platformu analistlerinden Mati Greenspan, bugün yaptığı açıklamada ”XRP‘nin sosyal medya savaşını kazandığını” duyurdu. Geçtiğimiz hafta başlattığı ‘favori kripto para’ anketine olan katılıma göre değerlendirmelerde bulunan Greenspan, 28.000 oydan %46 gibi ezici bir üstünlükle XRP’nin galip geldiğini açıkladı. ”Anket sonuçları ortalamayı gösteriyor gibi gözüküyor ama yine de Twitter anketleri de kesinlikle kutsal bir kitap gibi görülmemeli” ifadesini kullanan Greenspan, hem Bitcoin hem de Ethereum topluluğundan kaynaklı ilginin ise neredeyse eskisi gibi olmadığını da vurguladı.

Bitcoin Boykotu
Özellikle Ethereum ve Bitcoin topluluklarının çok sessiz kaldığını ifade eden Greenspan, konu hakkında şunları ifade etti:

”Ethereum topluluğunun Twitter üzerinde büyük bir geliştirici kitlesi olmasına rağmen, neredeyse sıfır retweet vardı ve bunun yanı sıra istedikleri zaman oldukça sesi çıkan Bitcoin tutkunlarında da çok az heyecan gözlemlendi.”

”Anketi yayınladıktan saniyeler sonra bile, XRP destekçilerinden topluluğu #XRPtheStandard ve #XRPcommunity hashtag’lerini kullanarak desteğe çağıran tweetler yağmaya başladı.”

Mati daha sonra Ethereum ve Bitcoin anket sonuçlarının boykot anlamına bile gelebileceğini belirtirken, XRP’nin ise gerçek Bitcoin tanımına göre bir kripto para birimi bile sayılamayabileceğine değindi. Yine de, son yaşanan düşüşte diğer kripto para birimlerine kıyasla düşüşe en çok direnenlerden birisi XRP olmuştu.

Ripple firması tarafından piyasaya sürülen XRP, sık sık menkul kıymet olmakla eleştirilse de, şimdiye kadar konu hakkında resmi bir sıkıntı çekmedi.

eToro: XRP ‘Kripto Para Sosyal Medya Savaşını’ Kazanıyor – İşte Anket Sonuçları isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

eToro: XRP ‘Kripto Para Sosyal Medya Savaşını’ Kazanıyor – İşte Anket Sonuçları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hem benimsenme hem de fiyat artışı ile 2019’da en iyi performans gösteren altcoinler Çarpıcı İddia! ABD Başkanı Donald Trump Bitcoin’i Yasaklamayı Düşünüyor! Bakkt CEO’su Bitcoin ve Kripto Para Devrimine İnandığımız İçin Sektörle İlgileniyoruz Bitcoin Cash Nedir? Nasıl Üretim Yapılır ? Nereden Satın Alınır Binance US’in Artık Eli Kulağında MoneyGram, Ripple testinden sonra kripto paraların potansiyelini görüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır