Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple topluluğu Dogecoin kurucusunu canından bezdirdi. O da çözümü…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple topluluğu Dogecoin kurucusunu canından bezdirdi. O da çözümü…
Ripple topluluğu Dogecoin kurucusunu canından bezdirdi. O da çözümü…

© Reuters.  © Reuters.

Ripple topluluğu Dogecoin kurucusunu canından bezdirdi. Dogecoin’in (DOGE) üreticisi Jackson Palmer görünüşe göre Ripple (XRP) meraklılarının Twitter’da mesajlarından bıkmış olacak ki oldukça ilginç bir yöntem seçti.

Ripple topluluğu Dogecoin kurucusunu bıktırdı.Bu yöntemin bir benzerini daha önce Elon Mosk Ethereum takipçileri için uygulamıştı. Palmer’in yöntemi, Elon Mosk’un Ethereum kullanıcıları için uyguladığı açık kaynak kodlu yazılımın benzeri niteliğinde.

XRP away (defol XRP) olarak tanımladığı açık kaynak kodlu yazılım; Bio’da, kullanıcı adında ve profil isminde ‘XRP’ ifadesi yazan kişileri mesaj atması durumunda otomatik olarak engelliyor. Bu küçük kod yazılımı ile normal kullanıcıların mesaj içeriğinde XRP ifadesine karşı ise herhangi bir filtre uygulanmıyor.

Dogecoin kurucusu Twitter hesabından şöyle söyledi.

Bana mention atmadan önce profil isminizde, bio’da ve kullanıcı adınızda XRP yazıp yazmadığını kontrol edin. Çünkü bu sizi Bloklayacak.

Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple topluluğu Dogecoin kurucusunu canından bezdirdi. O da çözümü… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Carrefour İtalya Gıdaları Blockchain ile Takip Etmeye Devam Ediyor Bitcoin (BTC) fiyatı 5.000 doların altında: Peki buradan nereye gidebilir? Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Açıklamaları Sonrasında Dolar ve Euro’da Son Durum Coil webden para kazanmanıza yardım ederken Ripple (XRP) ağından faydalanacak Bitcoin balinalarından devasa hamleler Alp Işık’tan Bitcoin Arzı ve Ripple’ın Kongre Mektubuna Çarpıcı Yaklaşım

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır