Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Piyasa Hacmi 128 Milyar Dolara Geriledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Piyasa Hacmi 128 Milyar Dolara Geriledi
Piyasa Hacmi 128 Milyar Dolara Geriledi

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para birimlerindeki fiyat değişimlerindeki devam eden yükselişler bir anda gerileme yaşadı ve fiyatı 4.000 dolar seviyesinin altına düşen Bitcoin, yatırımcılarının piyasadan çekilmesi sonrasında 7 milyar dolarlık toplam kripto para piyasası hacmi kaybı yaşattı. Bitcoin fiyatındaki 100 dolardan daha büyük orandaki düşüş dolayısı ile yatırımcıların bir kısmı, kripto para sahibi olup olmamak konusunda tekrar büyük bir karmaşa ve kararsızlık yaşarken, gelecek birkaç haftanın bu sürede en büyük önemli noktasının Bitcoin fiyatının ne kadar yükselecek olduğu yönündeki değişimler olacak olduğu yönünde olduğu belirtildi.

Bitcoin fiyatındaki değişimin devam etmesi sonrasında piyasa hacminden silinen 7 milyar dolarlık değişim dolayısı ile piyasada olan güven azaldı ve 4.000 dolar yerine 3.900 dolar seviyesine düşüş yaşanması, dengelenme sürecinin olmadığını ve dengelenme sürecinin olmamasının yanında fiyatların devam eden bir düşüş eğilimi içerisinde olduğunu gösterdi.

Bitcoin Cash hard forkundan sonra başlamış olan düşüşler devam etmiş ve kripto para birimlerindeki düşüşler binlerce dolar ile anılmaya başlamış ve kripto para fiyatlarındaki değişimler ciddi oranda değişimler yaşanmış ve fiyatlar gerilemişti.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Piyasa Hacmi 128 Milyar Dolara Geriledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple CEO’su: ETH’yi Geçip 2. Sırada Olmamızın Bir Önemi Yok! Coinbase Commerce Artık USD Coin’i Destekliyor Bakkt Bitcoin vadelileri büyüme devam ediyor Bitcoin işlemleri dev porno şebekesini ele verdi Ethereum Durumu Yatırım Yönetimi Şirketi CEO’su: 2019 Boğa Döngüsünde Bitcoin Fiyatı 30.000 Dolara Yükselecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır