Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Amerikalı Avukat: ”Bitcoin Sadece Suçlu İnsanlar İçin Yararlı”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Amerikalı Avukat: ”Bitcoin Sadece Suçlu İnsanlar İçin Yararlı”
Amerikalı Avukat: ”Bitcoin Sadece Suçlu İnsanlar İçin Yararlı”Amerikalı bir avukat ve altın yatırımcısı olan Jim Rickards, Bitcoin fikrine karşı açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Ünlü avukat yakın zamanda kendi Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in sadece suçlu insanlar için iyi ve kullanışlı olduğunu ifade etti.

Rickards dünyanın çoğu tarafından kabul edilen ve likit olan bir dijital para biriminin zaten var olduğunu ve bunun Dolar olduğun belirtti.

”Zaten yaygın kabule sahip, likit bir dijital kripto para birimimiz var. Bunun adı dolar. Sizin istediğiniz şey bir dağıtık defter, başka bir kripto para birimi değil. Bitcoin her likidite, kullanım kolaylığı ve şeffaflık testinden sınıftan kaldı. Bu (Bitcoin) sadece suçlu insanlar için kullanışlı ve iyi.”

Rickards söz konusu açıklamasının yanı sıra Bitcoin’in en büyük özelliklerinden olan sınırlı sayıda üretilmesinin bir çözüm değil, ölümcül bir kusur olduğunu ve bunun Bitcoin’i deflasyonal yaptığını ifade etti. Deflasyon olan yerde de ödünç alma olmaz ki bu  Richard’a göre hiçbir tahvil piyasasının yani likiditenin olmamasına neden olur.

Amerikalı Avukat: ”Bitcoin Sadece Suçlu İnsanlar İçin Yararlı” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Amerikalı Avukat: ”Bitcoin Sadece Suçlu İnsanlar İçin Yararlı” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Altın tutkunundan Bitcoin ve altın için ilginç anket… Telekomünikasyon Devinden Blockchain’li Su Arıtma Cihazı Geliyor CBOE ve CME’nin Bitcoin Vadelilerinin Hacmi, Kurulduğu Günden Bugüne En Düşük Seviyelere Geriledi Bitcoin’in ”Deneysel Projesi”, Resmen İran Sınırlarına Giriş Yaptı! Sahte Satoshi yeni bir iddia ile tekrar gündemde Ethereum Fiyatı 350 Doları Geçecek mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır