Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin Kurucusu Charlie Lee, Bitcoin Cash İle İlgili Görüşlerini Paylaştı

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Litecoin Kurucusu Charlie Lee, Bitcoin Cash İle İlgili Görüşlerini Paylaştı
Litecoin Kurucusu Charlie Lee, Bitcoin Cash İle İlgili Görüşlerini Paylaştı

Litecoin kurucusu Charlie Lee, CNBC ile Bitcoin bölünmesi ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Röportajda Lee, Bitcoin Cash‘in artmakta olan alternatif kripto para birimleri resmiyle ilgili endişelere sert bir şekilde eleştirdi. Litecoin’in bu karışıklığa nasıl girdiği sorulduğunda, Litecoin’in iç bölünmenin büyük bir endişe olmadığını fakat orijinal Bitcoin’e daha fazla odaklanacağını belirtmiştir.
Lee, “Gerçekten Litecoin için bir tehdit olarak görmüyorum ve Bitcoin’e her şeyden daha fazla karışıklığa neden oluyor” demiştir.

Litecoin Avantajı

Bununla birlikte, Lee birçok döviz paritesinin ortaya çıkması ile ‘in diğer kripto para birimlerinin avantaj sağladığını paylaşmıştır. Neden Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde Litecoin’i tercih edeceğini sorduğu zaman, Lee, Bitcoin üzerindeki verimliliğini vurgulamıştır.
Litecoin’in daha düşük işlem ücretleri ve hızlı işlem bulduğunu söylemiştir. Bunun yanı sıra, Litecoin’i günlük küçük alımlar açısından bir kripto para birimi olduğunu göstermektedir.

Lee ekliyor:

“Bankalar birbirlerine milyonlarca dolar göndermek istiyorsa, Bitcoin kullanacaklardır. Ya da bir ev ya da araba almak istiyorsan, Bitcoin kullanmalısın. Ama miyo satın almak ya da günlük nakit harcamak istiyorsanız, Litecoin gibi bir şey seçeceksiniz “

Bitcoin hala büyük para birimi olarak görülüyor

Litecoin açısından görüntü oluştururken, Charlie Lee, Bitcoin’in hala önemli kripto para birimi olarak kabul edildiğini kabul etmiştir. Çok sayıda dijital para birimi gelirken, Bitcoin, Litecoin ve Ethereum‘u tanımladı. İlk üç şifreli para birimi ortaya çıkacak ve potansiyel olarak bir gün gelecekte resmi para birimi olarak kullanılabilecektir.
Lee’in sözleri ile, Bitcoin’i dijital para birimi altın olarak sınıflandırırken Litecoin’i gümüş olarak sınıflandırmıştır.

Lee, “Bitcoin her zaman büyük şifreleme veya sanal para birimi olacak ve herkesin bildiği biri olacak. Ancak Litecoin’in Bitcoin ile orada olmasına ve günlük olarak herkes tarafından kullanılmasına yardımcı olmak istiyorum. “ demiştir.

Kripto Para Birimlerini Düzenleme

ICO’yu SEC’in alan adı anlamında bir parçası olarak ilan eden hükümet kararında Lee, dijital paraların düzenlenmesinin beklendiğini belirtmiştir. Kararını memnuniyetle karşıladı ve dolandırıcılık ve yasadışı faaliyetlerin önlemek amacı ile SEC’in yönetmeliğini onayladığını belirtmiştir.

Charlie Lee hisse senetleri:

“Düzenlemeler her zaman bekleniyordu, bu nedenle SEC’in gelip bunlardan bazılarını menkul kıymet olarak ilan etmesini bekledim. Bence bu iyi. Yönetmelik genel olarak dolandırıcılıkların ve bilgisayar korsanlarının çoğunu bu pazardan çıkarmaya çalışırken iyi seviyede bulunuyor ” demiştir.

Popüler Bitcoin’in yanında alternatif kriptolar için kullanılan bir terim olan “altcoin” kabul edilmesine rağmen, Litecoin son zamanlarda yaygınlaşmıştır. Litecoin ATM’leri Kanada, İngiltere ve diğer ülkelerde sayısını artırmasının yanı sıra değişim sayısında da artış gösterdi. Bu durumu listeleme ticarete açılacak bir şifreli eşzamanlama olmuştur.

Kaynak: Cointelegraph

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin Kurucusu Charlie Lee, Bitcoin Cash İle İlgili Görüşlerini Paylaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Venezuela’daki LocalBitcoin Hacmi Adeta Uçuyor! Ülkedeki Hacim, Küresel BTC Hacmini Arttıracak Kadar Güçlü Popüler Platform Line Blockchain ile İlgilenmeye Devam Ediyor Bitcoin Temmuz Ayından Beri En İyi 24 Saatlik Performansını Sergiledi ve Kendini 4.200 Doların Üzerine Attı! Zcash’ten doğan Ycash işlem görmeye başladı: Kayıp büyük Kripto Para Borsası Kraken, XRP ve BCH İçin Marj Ticareti Opsiyonunu Duyurdu! Panda Exchange Kripto – İtibari Para Trading Piyasasını Genişletiyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır